almanya taşımacılık saygınlar lojistik

Almanya Nakliye

Almanya federal Cumhuriyeti olarak bilinen Avrupa Kıtası’nda yer alan konumu bakımından önemli ülkeler arasında yer alan Almanya, Türkiye’yle kara yolculuğu mesafesi 1616 kilometre olarak biliniyor. 

Ulaşım araçlarının gelişmesiyle birlikte Almanya güzergâhında, birçok farklı yolculuk alternatifi bulunur. Fakat taşımacılık hizmetinde genellikle karayolunun tercih edilmesi olanak ve imkânlar doğrultusunda tercih edilir.

Kuzeyinde Danimarka, batısında Hollanda, Belçika, Lüksemburg ve Fransa bulunması ile birlikte birçok farklı ulaşım yolları keşfedilmiştir. 

Türkiye’nin Almanya ile yapmış olduğu anlaşmalar ile birlikte uluslararası nakliyatın gerçekleştirilmesi belli başlı firmalar aracılığıyla sağlanmalıdır. Bu konuda belli başlı Almanya nakliye firmaları hizmet verir. Saygınlar Nakliyat olarak uluslararası nakliyat hizmetinde belirli anlaşmalara bağlı olarak nakliyat hizmeti verilir.

İhracat-ithalat pazarlarının genişlemesi ve birçok ürünün pazar arayışı içerisinde insanlar ile buluşturulması günümüzdeki imkanlar dahilinde mümkündür. 

Ürünlerin piyasaya sunulması Türkiye ile Almanya arasındaki olan anlaşmalara bağlı olarak gümrük kapısından geçen ürünlerin belirli nakliyat hizmetleri ile taşınması sağlanır. Bu konuda Almanya nakliyat firmaları alanında uzman firmalar ile iş birliği yaparak nakliyat hizmetinin gerçekleştirilmesini sağlar.

Özellikle de teknolojinin ilerlemesi ile birlikte olanak ve fırsatlarının artması ve insanların kolaylıkla ürünlerle buluşması sağlanır. 

Pazar arayışını ve ithalat fiyatlarını arttıran ulaşım olanakları olur. Bu konuda alanında uzman firmalar ile yapılan uygun nakliyat hizmetleri doğrultusunda ürün hizmetlerinin düşürülmesi sağlanır. 

Bu konuda uzun yıllardır hizmet veren Saygınlar Nakliyat firmasından gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

almanya konteyner nakliye

Almanya nakliyat ile hizmet veren firmamız uzun yıllardır sektörde bulunarak Türkiye’de uluslararası nakliye yapan firmalar arasında önemli bir konumda yer almaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak Almanya’da yer alan Türk lojistik firmaları ile çalışarak yük taşımacılığında parsiyel ve komple taşımacılık hizmetlerini sunmaktayız.

Türkiye-Almanya arasında taşımacılık hizmeti sunan nakliyat firmaları genelde karayolu nakliye ile sınırlandırılmışken Saygınlar Nakliyat firmamız havayolu, demiryolu, denizyolu ve karayolu şeklinde farklı yöntemler ile taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

 Nakliye ücretlerimizi de özel seviyelere sabitlemiş ve uzun süreli fiyatlandırma vererek kişilerin bütçe endişesini bertaraf etmiştir. 

Fiyatlarımız dönem dönem değişkenlik gösteriyor olsa da komple ve parsiyel taşımacılıkta sene boyu aynı fiyatlar üzerinden hizmet sunarak fiyatlar konusunda titiz bir yaklaşım sergiliyoruz.

Almanya Nakliye Bölgeleri

 

 HannoverHamburgDresden
MünihBavyeraFrankfurt
KölnKuzey Ren-VestfalyaNürnberg
BielefeldHessenDuisburg
StuttgartBaden-WürttembergBochum
DüsseldorfMünsterWuppertal
LeipzigSaksonya 
BerlinBremen 
EssenBonn 
  
almanya frigo nakliyat

ALMANYA FRİGO(SOĞUTUCULU) NAKLİYE

Avrupa’nın en gelişmiş ve en büyük ekonomisine sahip ülkelerden biri olan Almanya’ya frigo taşımacılığı yapmaktayız. Ülke ile uzun bir geçmişe dayanan ticari ilişkilerimiz çok iyi bir potansiyele ulaşmış durumdadır. 

Almanya ile ülkemiz arasında gerçekleşen nakliyatta gönderilen ürünlerin büyük bir kısmını gıda maddeleri oluşturur. 

Son zamanlarda gıda sektöründe büyük bir yol kat eden ülkemiz Almanya’ya sebze, meyve ve et-süt ürünlerinin yanı sıra donmuş gıda ve bitki türlerinin de gönderimini yapmaktadır.

Gıda maddelerinin taşımacılığını yapan araçlar frigo dorseli kasalardan oluşmaktadır. Almanya frigo taşımacılığı yapan firmamız da taşımacılık aşamasında büyük bir başarı sergilemektedir. 

Büyük bir titizlik ile çalışan Saygınlar Nakliyat firmamız, Türkiye-Almanya arasında frigo taşımacılığı yapan nadir firmalar arasında yer almaktadır.

Frigo Hizmeti ile Gıda Ürünleri Kolayca Taşınıyor

Ülkemizde üretilen süt ürünlerinin ve diğer gıda maddelerinin gönderimi Almanya’ya kolayca yapılırken ülkeye bu tür ürünlerin girişi için özel izinler gerekmektedir.

  Saygınlar Nakliyat olarak izin belgelerinin alınmasında Tarım Müdürlükleri tarafınca destek alıyor ve gönderimlerinizi kısa sürede ülkeye taşıyoruz.

Başladığımız günden beri başarı topladığımız Almanya frigo hizmetinde önemli atılımlara imza atan firmamız verdiği hizmet kalitesinden ötürü adından söz ettirmeye devam etmektedir. 

Frigo nakliye konusunda her türlü destek ve bilgiyi almak, firmamızın kaliteli hizmetlerinden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir, talep ettiğiniz hizmet ve bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

Almanya Frigo Fiyatları

Almanya frigo fiyatları gideceğimiz mesafe ve göndereceğiniz ürünlerin birim ağırlığına göre farklılık göstermektedir. 

Makul oranlarda fiyat sunan Saygınlar Nakliyat firmamız vereceğiniz ücretin karşılığını gösterecektir. Detaylı bilgi almak için firmamızı arayarak kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

ALMANYA PARSİYEL NAKLİYAT

ALMANYA PARSİYEL NAKLİYE

Saygınlar Nakliyat firması olarak farklı türden taşımacılık yöntemini, farklı amaçlara hitap ederek gerçekleştirmekteyiz. 

Parsiyel taşımacılığında da pek çok hizmeti verimli sonuçlar ile tamamlamış olan firmamız, profesyonel ekibi ve titiz çalışmaları ile sizlere kusursuz hizmet sürecini vaat etmektedir. 

Firmamız parsiyel konteynerlerin uluslararası nitelikte taşınması işlemine güvenli ve hızlı adımlar ile yaklaşmaktadır.

Nakliye sektöründe hızın ve güvenirliğin önemini çok iyi bilen Saygınlar Nakliyat şirketimiz sizlere bu doğrultuda disiplinli çalışmalar sunmaktadır. Firmamız Almanya parsiyel hizmetini farklı yöntemlerle gerçekleştirmektedir. Bu yöntemler;

  • Taşıma kapasitesi sınırlı olmakla beraber karayolu taşımacılığı,
  • Hızlı ancak maliyeti yüksek olmak üzere havayolu taşımacılığı,
  • Taşıma kapasitesi oldukça yüksek, maliyeti düşük ancak daha uzun bir sürece tabii tutulan denizyolu taşımacılığı gibi gösterilebilir.

Gönderimi taşınacak yükün cinsi ve ağırlığına göre tercih edeceğiniz taşımacılık türlerinin her birinde sektörde yer alan diğer taşımacılık sektörlerinin aksine hızlı ve güvenilir bir şekilde sağlamaktayız. 

Geçmişe dayanan tecrübemiz sayesinde size kaliteli ve eksiksiz hizmet vermeyi vaat etmekteyiz.

Almanya Parsiyel Taşımacılığın Avantajları

Saygınlar Nakliyat firması olarak sunduğumuz Almanya parsiyel taşımacılığının pek çok avantajı bulunmaktadır. Parsiyel hizmetlerinden yararlanarak siz de;

  • Taşınacak yükünüzün kapasitesine bağlı olarak fiyat alarak ekonomik bir hizmet alabilirsiniz.
  • Havayolu, karayolu ve denizyolu nakliye alternatiflerini kullanarak gerek zamandan gerekse bütçeden tasarruf sağlayabilirsiniz.
  • Parsiyel taşımacılıktan yararlanmak isteyen pek çok müşterinin yükünü aynı anda gönderme şansımız olduğundan gecikmesiz hizmet alabilirsiniz.
  • Aktarmalı ve doğrudan nakliye hizmetlerimiz bulunduğu için tek seferde pek çok teslimatı gerçekleştirebilirsiniz.

Saygınlar Nakliyat olarak haftanın belli günlerinde Almanya’ya parsiyel taşımacılığı yapmaktayız. Yüklerinizi hasar almadan, profesyonel ekipmanlarımız ve tecrübeli çalışanlarımız sayesinde kısa sürede ve güvenle teslim etmekteyiz. Detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.