hakkımızda

hakkımızda

2001 yılında kuruluşunu gerçekleştiren Saygınlar Nakliyat Uluslararası Taşımacılık şirketi , Her daim yeniliklere ayak uyduran, müşteri gereksinimleri doğrultusunda hizmet kapasitesini ve güvenirliliğini artırmaya devam etmiştir.

Firmamız sektörde kendine, hizmet kalitesi ile yılların tecrübesini birleştirerek çözüm odaklı bir yer edinmiştir. Modern teknolojik donanımlara sahip araçlar ile nakliye konusunda en iyi hizmeti en kaliteli ve en uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Araçlarımız modern ve son teknolojik ekipmanlar ile uzman personeller tarafından kullanılır.

Taşımacılık hizmetimizde tüm eşyalar ve malzemeler itina ile güvenilir bir şekilde istenen adrese ulaştırılır. Yıllardır süregelen tecrübemiz ve işini en iyi yapmanın vermiş olduğu haklı gurur ile her geçen gün portföyümüze memnun müşteri katmaya devam ediyoruz. Dünyanın dört bir yanında ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye ve markalaşma yolunda her geçen gün daha çok başarıya imza atmayı sürdürüyoruz. .

kurumsal

Firmamız Saygınlar Nakliyat olarak sektörde birçok başarıya imza atmaya devam ediyor. Firmamız 2001 yılında kurulmuş olup 20 yıldan beri süregelen bir tecrübe ile çalışıyor. Nakliye hizmeti almak isteyen müşterilerimiz bizimle gerek telefon gerekse diğer iletişim kanallarından ulaşabilir.

Şirketimiz gerek içerde gerekse dışarda vermiş olduğu hizmet bütünlüğü ve memnun müşteri politikası ile güvenilir bir duruş sergiler. Çalışanlarımız işinin ehli ve uzman bir ekip ile profesyonel olarak nakliye hizmetlerini uluslararası kanalda gerçekleştirir. Yılların tecrübesi ile başarı merdivenlerini tırmanan şirketimizde alternatif olarak sunulabilen farklı boyutlarda her türlü taşımacılık araçları bulunur. Böylece her türlü taşımacılık ihtiyacını karşılayacağımızın garantisini veriyoruz.

kurumsal

hizmet politikamız

Nakliye ihtiyacı olan müşterilerimiz için öncelikli olarak eksper hizmeti vererek çözüm süreçlerini maddeler halinde sunuyoruz. Yapılacak nakliye aşamaları ile ilgili tüm içerikler konusunda müşterilerimize güvenilir bir yol haritası çiziyoruz. Hizmet esnasında oluşabilecek her türlü olumsuzlukların önüne geçmek adına sigortalı taşımacılık konusunda çalışmalar yapıyor ve teknik alt yapımızı sürekli geliştiriyoruz. Amacımız sadece günümüzün değil geleceğin de en iyi uluslararası nakliyat firması olmaktır.

vizyonumuz

Nakliye firmamız sektörde büyük başarılara imza atarak markalaşma yolunda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedef edinmiştir. Teknoloji ve donanımsal alt yapı ve imkanları kullanarak, güvenilir bir nakliye firması olup referans teşkil etmek vizyonumuzun en temel özelliğidir. Çünkü Saygınlar Nakliyat sadece bugüne değil geleceğe yönelik yatırımlar yaparak sektörde en iyi firma olmayı amaçlar.

misyonumuz

Hedeflerimiz doğrultusunda ileriye dönük planlarımızda öncelikli olarak müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile vermeye devam ediyoruz. Kalifiye bir hizmet için gerekli olan alanında uzman ve profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Son model araçlarımız ve ekipmanlarımızla en iyi nakliye hizmetini veriyoruz. Ayrıca müşterilerimize daima hızlı, güvenilir ve ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet sunduğumuz için başarımızın vermiş olduğu haklı gururu yaşıyoruz.