moldova nakliyat

moldova nakliye

Balkan ülkelerinden biri olan Moldova’ya sıklıkla nakliye hizmeti vermekte olan firmamız ülkeler arasında daim olan ticari ilişkiler sayesinde devamlılığını sürdürmekte ve Saygınlar Nakliyat olarak güvenilir taşıma yöntemlerini sunmaktayız. Moldova nakliyat çalışmalarımız uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve istikrarımız ile devamlılığını sürdürmektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak Moldova’ya yapılan taşımacılık arasında en çok sanayi ekipmanları, makine ekipmanları, otomotiv parçaları, gıda ürünleri ve tekstil malzemeleri yer almaktadır. Firmamız kişi ve kurumlardan gelen taleplere daima zamanında yanıt vermek için gereken emeği sarf ederek verimli sonuçlar ile taşımacılık hizmetini başarılı bir şekilde tamamlamaktadır.

Hangi Şehirlere Taşımacılık Hizmeti Veriliyor?

Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerinden Moldova’nın tüm şehirlerine taşımacılık hizmeti vermekte olan Saygınlar Nakliyat firmamız nakliye firmaları arasında öne çıkan saygın isimlerden biri olmayı başarmıştır. Karayolu nakliyesinde C2 yetki belgemiz kapsamında bakımlı araçlarımız ile güvenilir ve uygun fiyatlı nakliye hizmetini sunarak taleplere karşılık vermekteyiz.

Moldova ülkesine komple karayolu taşımacılığının yanı sıra haftalık olarak parsiyel ve frigo taşımacılığı da sunmaktayız. Firmamız Saygınlar Nakliyat  olarak Avrupa ülkelerinin tamamına nakliye hizmeti sunduğumuz gibi Moldova’ya göndermek istediğiniz yükleri sıfır hasar ve %100 kalite ile gerçekleştirmekteyiz. Firmamızda çalışan tecrübeli elemanlar sayesinde nakliye hizmetlerimiz eksiksiz ve kusursuz bir şekilde devamlılığını sürdürmekteyiz.

Moldova Nakliyat Fiyatları

Moldova nakliyat fiyatları nakliyesi yapılacak ürünün tonaj ağırlığına, aciliyetine ve yük durumuna göre farklılık gösterir. Kurulduğu günden bu yana her zaman ekonomi dostu olarak ve müşterilerinin bütçesini almayarak hizmet veren firmamız, sizlere detaylı bilgiyi telefon ile sağlayacaktır. Siz de Moldova nakliyat ile ilgili tüm detayları sizlere sunmaktayız. Siz de aklınıza takılan herhangi bir soruyu firmamıza danışabilirsiniz.

moldova frigo taşımacılık

Moldova frigo nakliye

Moldova frigo nakliye hizmeti sunan firmamız, ülke ile uzun süredir ticari ilişkiler içerisinde bulunmakta ve hacimli iş potansiyeline ulaşmaktadır. Türkiye ile Moldova arasında yapılan taşımacılığın büyük bir bölümünü gıda ürünleri oluşturmaktadır. Son zamanlarda gıda sektöründe kendini çok fazla geliştirmiş olan ülkemiz Moldova’ya ağırlıklı olarak meyve, sebze, et, süt ve donmuş gıdaların nakliyesini yapma ihtiyacı duymaktadır. Saygınlar Nakliyat olarak biz de profesyonel ekibimiz ile birlikte %100 kaliteli frigo taşımacılık hizmetini sunmaktayız.

Gıda ürünlerinin taşımacılığında kullanmakta olduğunuz taşıtlar Frigo dorselere sahip kasalardan meydana gelmektedir. Böylelikle tüm ürünler erimeden ve bozulmadan yerine ulaşmış oluyor. Soğutuculu kasalarımıza ürünleri titiz bir şekilde yerleştirerek ulaşması gereken teslimat tarihinde adrese teslim etmekteyiz.

Kaliteli Frigo Taşımacılık Hizmeti

Saygınlar Nakliyat olarak Türkiye’de üretilmekte olan pek çok gıda ürününü bozulmaya karşın soğutuculu kasalarımıza büyük bir özenle yerleştirerek adrese teslim etmekteyiz. Kasalarımızda yer alan ısı sensörü aracılığı ile eksi derecelerde ürünleri muhafaza ederek sağlam bir şekilde teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Firmamızın sahip olduğu ekipmanlar ve tecrübeli çalışanları sayesinde özellikle gıda ürünleri titiz bir şekilde adrese teslim edilmekte ve teslimat gerçekleşince tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır. Teslimat süremiz iş yoğunluğuna, trafiğe ve gönderilecek ürün durumuna göre farklılık göstermektedir.

Frigo Taşımacılık Ücretleri

Frigo taşımacılık ücretleri geniş yelpazede değerlendirilmektedir. Gönderilecek şehir mesafesi, taşınacak yük durumu, tonaj ağırlığı ve diğer özel etkenler ücretleri değiştirmektedir. Bunun için firmamız ile birebir görüşme sağlayarak net bilgi alabilirsiniz. Kapsamlı bilgi almak için irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

moldova parsiyel nakliye

Moldova parsiyel nakliye

Parsiyel nakliye, günümüzde sıklıkla kullanılan bir nakliye türü olup kelime kavramı olarak da parça, tam olmayan anlamını taşımaktadır. Proje nakliye, komple nakliye ve frigo nakliyenin yanı sıra Saygınlar Nakliyat firması olarak en sık kullanmış olduğumuz taşımacılık türüdür.

Moldova parsiyel nakliye kapsamında aynı güzergahta yer alan ancak birbirinden bağımsız müşterilerimizin parça eşyalarını tek bir araç ile taşıyabiliyoruz. Böylece sıra bekleme ve vakit kaybetme gibi bir durum söz konusu olmayarak tüm müşterilerimizin yükü zamanında adrese teslim ediliyor. Saygınlar Nakliyat olarak kamyon ve tırlarımız aracılığı ile hızlı ve güvenilir yöntemlerle parsiyel taşımacılığı yapmaktayız.

Moldova parsiyel hizmetimiz ile aynı güzergahta yer alan adreslere farklı kişilerin gönderilerini taşımayı amaçlıyoruz. Hedefimiz sizlere zamandan tasarruf sağlamak ve ekonomik bakımdan sizleri rahatlatmaktır.

Parsiyel taşımacılık firmamız tarafından yalnızca karayolu olarak değil, aynı zamanda havayolu, denizyolu ve demiryolu şeklinde de gerçekleşmektedir. Karayolu parsiyel nakliye sıklıkla kullanılmakta olup duraklama şansı daha çok olduğundan diğerlerine nazaran daha sık tercih edilmektedir. Havayolu parsiyel taşımacılıkta yük indirme bindirme işlemleri havayolundan havayoluna gerçekleşmektedir.

Denizyolu parsiyel taşımacılığında yükler konteynerler aracılığı ile taşınmaktadır. Limanlarda da parsiyel yükler gümrüklenmiş bir şekilde gemilere yüklenmektedir. Demiryolu parsiyel taşımacılık diğerlerine nazaran çok sık tercih edilmemekle beraber vagonlar kiralanacak gerçekleşmektedir.

Moldova Parsiyel Taşımacılık Fiyatları

Moldova parsiyel taşımacılık fiyatları yükün ağırlığına ve hacmine göre farklılık göstermektedir. Saygınlar Nakliyat olarak parsiyel yüklerinizi makul fiyat düzeylerinde ve kaliteli yöntemlerle taşımaktayız. Siz de kapsamlı olarak firmamızdan parsiyel hizmeti alabilir, alanında uzman personellerimize bilgi danışabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için irtibat numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.