saygınlar nakliyat portekiz

portekiz nakliye

Portekiz, Avrupa kıtasının en batısında yer alan ülke olmakla beraber Saygınlar Nakliyat firması olarak sıklıkla taşımacılık gerçekleştirdiğimiz ülkelerden biridir. Nakliye, her anlamda gerekli olan ve uluslararası olarak da gerçekleşen bir sektör olmakla beraber firmamız tarafından en iyi şekilde verilmektedir. Karayolu taşımacılık, havayolu, denizyolu ve demiryolu taşımacılık sayesinde farklı yöntemler ile eşyalarınızı Portekiz’e sapasağlam taşımaktayız.

Ülkemiz verimli toprakları sayesinde dış ülkelere sürekli ihracat yapmakta ve biz de bu ticareti desteklemekteyiz. Her sefer öncesi bakımı yapılan tırlarımız ve alanında tecrübeli elemanlarımız ile Portekiz nakliyat hizmeti sunmaktayız. Sizlere vermiş olduğumuz her bir hizmet CMR sigortası ile güvence altına alınmış, eşyalarınızın olası durumlarda hasar görmesine karşın mağduriyet yaşamanızı önlemiş bulunmaktayız.

portekiz nakliyat süreci

Portekiz taşımacılık kapsamında vermiş olduğumuz hizmet süreci sizlere nakliye aşamasında aktarılmaktadır. Türkiye’nin 81 ilinden teslim almakta olduğumuz eşyaları düzenli bir şekilde tırlarımıza yerleştiriyor ve taşınma aşamasında hasar almalarını önlüyoruz. Gerekli gümrük ve diğer ek belgelerin tamamlanmasının ardından resmi yollardan Portekiz’e yüklerinizi götürüyoruz.

Portekiz’e kaç gün içerisinde ürününüzü teslim edeceğimizi merak ettiğinizi biliyor, bunun bilincinde olarak adım adım süreci tarafınıza mail yoluyla aktarıyoruz. Ülkeye gönderilen ürünlerin teslimatı kullandığımız taşımacılık yöntemine bağlı olarak ortalama 1 hafta sürmektedir. Yoğunluk ve eşya türü de bu alanda etkilidir. Saygınlar Nakliyat olarak tüm müşterilerimize değer vermekte ve bu yüzden hiçbir müşterimizi mağdur etmemekteyiz. Teslimat gerçekleştiğinde tarafınıza bilgi mesajı göndermekte, herhangi bir aksilik çıkması durumunda acil olarak sizlere ulaşmaktayız.

PORTEKİZ NAKLİYE ÜCRETLERİ

Portekiz nakliye ücretleri, firmamızdan alacağınız hizmete göre farklılık göstermekte ve taşımacılık türü, eşya boyutu ve özel durumlar fiyatları değiştirmektedir. Fiyatlar ve nakliye süreçleri hakkında kapsamlı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

portekiz frigo (soğutuculu) nakliye

Portekiz frigo nakliye çalışmalarında kendini kanıtlayan firmamız, müşterilerine daima en iyisini sunabilmek için gerekli çalışmaları yapmaktadır. Farklı güzergahları kullanarak frigo nakliye hizmeti sunan firmamız; et, süt, sebze meyve ürünleri, donmuş gıdalar ve kimyasal maddelerin taşımacılığını yapmaktadır. Bunların yanı sıra toprak ürünleri ve deniz mahsullerini de soğuk kasalara sahip olan tırlarımızda taşımaktayız.

Taşımacılıkta kullanmakta olduğumuz frigolu tırlarımızı her sefer öncesinde düzenli bakıma sokarak oluşabilecek riskleri önlemekteyiz. Özmal araçlarımızın rutin bakımının yanı sıra gıda ürünü de olsa her türlü frigo gerektirecek ürünleri CMR sigorta kapsamında taşımaktayız. Böylece ürünlerde ortaya çıkabilecek her türlü mesuliyeti kabul etmekte ve sizleri mağdur etmemekteyiz.

Portekiz Frigo Nakliye Nasıl Yapılır?

Portekiz frigo nakliye soğutuculu araçlarımız ile gerçekleşmektedir. Frigo taşımacılığında kullanmış olduğumuz tüm araçlarda soğutuculu kasalar mevcut olmakla birlikte, ürünleri bu kasalara itinayla yerleştiriyor ve ilk günkü tazeliğini koruyarak adrese ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünler adresten teslim alınmadan önce gümrük ve evrak işleri halledilerek, şoföre teslim edilir ve sonrasında yolculuk başlar. Böylece yolculuk esnasında hiçbir aksaklık meydana gelmez.

Saygınlar Nakliyat olarak kontrollü bir şekilde frigo taşımacılığı yapmakta ve süreçten müşterilerimizi gün be gün haberdar etmekteyiz. Konum bilgilerini paylaşarak günlük olarak nerede olduğumuzu ve ürünün tahmini olarak ne zaman teslim edileceğini ister mail adresi ile isterseniz telefon ile tarafınıza bildirmekteyiz.

PORTEKİZ FRİGO NAKLİYE FİYATLARI

Portekiz frigo nakliye ücretleri taşınacak ürün kapasitesine ve muhafaza şartlarına göre belirlenmektedir. Soğutuculu araçlarımızda yer alan ısı sensörü sayesinde ürünün korunması gereken sıcaklığı ayarlıyor ve yolculuk boyunca tazeliğini korumasını sağlıyoruz. Birim fiyat üzerinden değerlendirme yaparak sizlere olabilecek en makul tutarı belirtiyoruz. Detaylı bilgi almak için siz de mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

PORTEKİZ PARSİYEL NAKLİYE

Parsiyel, kelime anlamı olarak parça anlamına gelmektedir. Nakliyat sektöründe de parça eşya taşımacılığı anlamına gelmekte ve Saygınlar Nakliyat olarak en sık kullanmış olduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. Firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesi ve profesyonelliği ile parsiyel taşımacılıkta öncü firmalardan biri sayılmaktadır.

Portekiz, Avrupa kıtasının batısında yer alan bir bölge olmakla beraber en çok ürün ihracat ettiğimiz ülkelerden biridir. Parsiyel taşımacılık hizmetlerimiz ülkeye karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu aracılığı ile gerçekleşmektedir. Saygınlar Nakliyat firmamız güçlü alt yapısı, tecrübeli personelleri ve bakımlı araçları ile sizlere parsiyel ve komple taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır.

PORTEKİZ PARSİYEL TAŞIMACILIK İÇİN HİZMETİNİZDEYİZ

Portekiz parsiyel taşımacılık hizmetleri için 7/24 hizmetinizde olup zamanlama ve ekonomik açıdan sizlere tasarruf sunmaktayız. Çünkü biz kurulduğumuzdan bu yana müşteri memnuniyetini zirve noktada tutmayı ve kusursuz taşımacılık hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Parsiyel taşımacılığın firmamıza kattığı en büyük avantaj da tüm müşterilerimizin eşyalarını aynı anda ülkeye teslim edebilmektir.

Parça eşyalar olduğu için araçlarımızda azar azar yer kaplamakta ve aynı gün içerisinde yüzlerce kişinin yükünü Portekiz’e teslim edebilmekteyiz. Hızımız ve potansiyelimiz ile farkımızı ispatlıyor, Saygınlar Nakliyat olarak yüklerinizi farklı taşımacılık yollarını kullanarak teslim ediyoruz. Süreci hızlandırmak adına karayolu nakliyede bizi ülkeye en hızlı şekilde ulaştıracak güzergahları tercih ediyor, nakliye sürecinden sizleri haberdar ediyoruz.

PORTEKİZ PARSİYEL TAŞIMACILIK FİYATLARI

Portekiz parsiyel taşımacılık fiyatları, minimum seviyede tutularak tarafınıza detaylı bilgiler alındıktan sonra iletilmektedir. Bunun için firmamız mail adresine yükün ağırlığı, boyutu ve türünü bildirmeniz yeterli olacaktır. Anında yanıt vererek işlemlerinizi hızlandırıyor ve %100 kaliteli parsiyel taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Konu hakkında kapsamlı bilgi almak için firmamızı arayabilir ve mail ile bize ulaşabilirsiniz.