Belçika nakliyat

BELÇİKA NAKLİYAT

Belçika, bir nevi uluslararası transit geçiş noktası olmakla beraber Avrupa tarafından en sık nakliye taşımacılığı yaptığımız ülkelerden biridir. Türkiye’den Belçika’ya yapılan nakliye hizmetlerinde ülkenin lojistik konumunun büyük bir önemi olduğunu belirtmek mümkündür. Çünkü Belçika nakliyat hizmetleri daha çok karayolu üzerinden gerçekleşmektedir. Saygınlar Nakliyat olarak haftanın belirlenmiş günlerinde ülkemizden Belçika’ya nakliye hizmetlerini sunmaktayız

Belçika Nakliye Hizmetleri

Belçika nakliye hizmetleri Saygınlar Nakliyat firmamız adı altında hızla gerçekleşmektedir. Firmamızca Belçika’ya yapılan nakliye hizmetleri ağırlıklı olarak karayolu üzerinden yapılır. Ancak denizyolu ve havayolu nakliyat yöntemlerimiz de mevcuttur. Denizyolu taşımacılık faaliyetlerimizde ülkenin Kuzey Denizi’ne yakın limanları büyük avantaj sağlamaktadır. Aynı şekilde ülkenin gelişmiş havalimanları sayesinde havayolu taşımacılık da sıklıkla kullanmakta olduğumuz yöntemler arasında yer almaktadır.

Belçika nakliyat alanında verimliliği arttırmak adına farklı yol haritalarını da kullanmaktayız. Almanya ve Fransa ile sınırları bulunması sebebi ile Belçika, önemli bir transit geçiş noktasıdır. Bu doğrultuda Belçika’ya transit karayolu taşımacılığı Saygınlar Nakliyat olarak vermiş olduğumuz hizmetler arasında yer alır.

belçika nakliye

Belçika Nakliye Fiyatları

Bir Avrupa ülkesi olan Belçika, aynı zamanda kıtanın en önemli transit geçiş noktasıdır. Belçika’ya Türkiye’den pek çok insanın göç etmesi Belçika nakliye fiyatları konusunun araştırılmasını sağlıyor. Ülkemizin verimli topraklarında yetişen sebze meyve, ülkeye nakliyenin yoğun şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda eşya taşımacılığı da sıklıkla vermiş olduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır.

Belçika nakliye fiyatları Saygınlar Nakliyat firmamız tarafından makul seviyelerde sunulmaktadır. Bu hususta yük miktarı, yükün tonajı ve yük türü de etkendir.

Firmamız Saygınlar Nakliyat olarak en uygun nakliye fiyatı veren firmalardan biriyiz. Fiyatlar belirlenirken ağırlığı ve türünden öncelikli olarak eşyanın alınacağı ve teslim edileceği merkezler belirlenmektedir. Çünkü bir eşyanın İstanbul ve Ankara’dan yüklenmesi bakımından büyük fark vardır. Bu farkları göz önünde bulunduruyoruz ama daima sizlere bütçe dostu fiyatlar eşliğinde taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Siz de Belçika’ya göndereceğiniz yüklerin güvenle ulaşması için firmamızı arayabilirsiniz.

BELÇİKA FRİGO

Belçika frigo (soğutuculu) nakliye

Belçika frigo nakliye çalışmalarında Saygınlar Nakliyat her zaman planlı çalışmalar yürütmektedir. Frigo taşımacılık kapsamında et ve süt ürünleri, yaş sebze-meyve ve diğer gıda ürünleri olmak üzere bitki  türlerini de soğutuculu kasalarımızda taşımaktayız. Yük araçlarımız taşıma öncesi ve sonrasında daima bakıma girdiği için %100 güvenle eşyalarınızı adrese teslim etmekteyiz. Ayrıca eşyalarınızı ve gıda ürünlerinizi CMR sigorta kapsamında olağan hasarlara karşı taşımaktayız.

Belçika’ya yıllardır frigo taşımacılığı sunmaktayız ve vermiş olduğumuz hizmetten gurur duymaktayız. Uzun zamandır bu hizmeti sunduğumuzdan alanımızda deneyim kazandık ve tecrübelerimiz doğrultusunda yüklerinizi en iyi şekilde adrese teslim etmeyi başardık. Isı sensörlü kasalarımızda tüm ürünlerinizi eksi derecelerde taşıyor ve yol boyunca bozulmalarını veya hasar görmelerini önlemiş oluyoruz.

Türkiye’den yüklemiş olduğumuz ürünleri gümrükleme işlemlerini hallettikten sonra evrak ve kontrolleri sağlıyoruz. Tüm evraklar şoförlerimize teslim edildikten sonra yükleriniz güvenle yola çıkmaktadır. Günlük olarak frigo araçlarımızın konumu e-mail yolu ile müşterilerimize gönderilmektedir. Böylece ürünlerinizin ne gün nerede bulunduğunu, teslimata ne kadar süre kaldığını rahatlıkla takip edebilirsiniz.

belçika frigo saygınlar nakliyat

Belçika'ya Güvenilir Frigo Taşıma

Saygınlar Nakliyat firması olarak uzun yıllardır müşterilerimizin eşyalarını güvenle taşımaktayız. Çünkü müşterilerimizin ve sevk edilecek ürünlerin ne kadar değerli olduğunun bilincinde hareket etmekteyiz. Hem artı hem de eksi derecelerde yüklerinizi soğutuculu kasalarımızda adrese teslim etmekteyiz. Frigo Nakliyeyle her bir ürünün muhafaza edilmesi gereken sıcaklık derecesi farklıdır. Bunu tecrübe edinen firmamız ürünlerinizi ilk günkü tazeliğinde koruyarak yerine ulaştırmaktadır.

Belçika Frigo Nakliye fiyatları

Belçika frigo nakliye ücretleri sabit değildir. Gönderilecek ürün hacmi, muhafaza şartları, tüketilecek yakıt miktarı ve ürünün teslim alınacağı ve teslim edileceği merkezlerin mesafesi dikkate alınarak sizlere fiyat sunulur. Müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak adına her zaman makul tutarlarda fiyat vererek yüklerinizi taşımaktayız. Siz de Saygınlar Nakliyat firmamız ile irtibat kurarak ürünleriniz için net fiyat bilgisi alabilir, yüklerinizi bize emanet edebilirsiniz.

BELÇİKA PARSİYEL NAKLİYE

Avrupa bölgesinde geniş ve verimli topraklara sahip olan Belçika, Türkiye’den daimi olarak parsiyel yük taşımacılığı almaktadır. Parça eşya taşımacılığı anlamına gelen parsiyel nakliye hizmetini Saygınlar Nakliyat olarak %100 kalite ile sunmaktayız. Doğru, hızlı ve sağlam teslimat gerçekleştirmek için firmamız çalışmalarına ara vermemekte ve daima tecrübeli şoförler ile çalışmasını yürütmektedir.

Firmamız Belçika’ya haftalık olarak güvenle ihracat parsiyel taşımacılığı yapmaktadır. Yüklerinizi taşımakta olan tüm araçlarımız uluslararası nakliye koşullarına uygun olarak donatılmış ve tüm tedbirler alınmıştır. Belçika parsiyel taşımacılık kapsamında tüm süreç müşterilerimize adım adım anlatılmakta ve teslimat gerçekleştiği zaman taraflar bilgilendirilmektedir. Araçlarımızın ve şoförlerimizin İSO 9001 kalite yönergeleri doğrultusunda taşımacılık hizmeti sunduğu güvenilir olduğumuzu göstermektedir.

Belçika Parsiyel Taşımacılığın Getirdiği Avantajlar

Belçika parsiyel taşımacılık beraberinde pek çok avantaj getirmektedir. Komple taşımacılığın yanı sıra parsiyel taşımacılık, aynı güzergahta yer alan adreslere farklı müşterilerin yüklerini teslim etmeyi amaçlamaktadır. Bu doğrultuda hiç vakit kaybetmeden, sıra bekleme gereği duymadan Belçika’ya sevkiyat yaptığımız günlerde dilediğiniz tarihte yüklerinizi gönderebilirsiniz.  

Belçika, Almanya ve Fransa gibi ülkeler ile sınır komşu ülke olduğu için transit bölgesinde yer almaktadır. Böylelikle sıklıkla tırlarımız ülkeye yük taşımakta ve zamanında teslimat gerçekleştirmektedir. Saygınlar Nakliyat olarak eşyanızın boyutuna ve hacmine bakmadan, kaç adet olursa olsun, Belçika’ya götürmekte ve sizi de süreçten haberdar etmekteyiz. Güvenilir ve deneyimli şoförlerimiz sayesinde eşyanızın kaybolması ya da hasar görmesi söz konusu değildir.

BELÇİKA PARSİYEİ

Belçika Parsiyel Taşımacılık Fiyatları

Belçika parsiyel taşımacılık fiyatları çeşitli etkenlere göre farklılık göstermektedir. Eşyanın boyu, eni, ağırlığı ve hacmi, eşyanın alındığı, teslim edileceği merkez gibi kriterler fiyatları değiştirmektedir. Uygun fiyat ve kaliteli taşımacılık hizmeti için firmamız ile iletişim halinde kalmanızı tavsiye ederiz. Her zaman müşterileri ile yakın olan ve minimum fiyat skalası için gerekli planı yapan Saygınlar Nakliyat firmamız sizlere de bütçe dostu fiyatlar sunarak ürünlerinizi adrese teslim edecektir. Detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilir ya da mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.