ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Bir ülkeden başka bir ülkeye gerçekleştirilen nakliyat hizmeti Uluslararası nakliyat olarak adlandırılır. Gerçekleştirilecek olan nakliyat hizmetinde güvenilir firmaların tercih edilmesi önemlidir. Çünkü bu hizmet yurtdışı odaklı alınacağı için eşyaların güvenli bir şekilde teslim edilmesi sağlanmalıdır.

Eşyaların ülke sınırlarına çıkarılması aracılığıyla birçok farklı evrak ve dosya işlemleri bulunur. Çünkü eşyaların güvenilir bir şekilde ülke sınırlarından çıkarılması ve teslim edecek kişilere teslim edilmesi sağlanır.  Firmamız köklü geçmişiyle yıllardır vermiş olduğu Uluslararası nakliyat hizmeti ile müşterileri her zaman memnun etmeye devam etmektedir. Müşterilerine güvenli,kaliteli ve çözüm odaklı hizmet vermeyi ilke edinmiş firmamızla iletişime geçerek, Uluslararası nakliyat hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz.Bir ürünün ya da bir malın yurtdışı kullanıma bağlı olarak taşımacılık hizmeti gerçekleştirilir. Sınır dışına çıkarılan ürünler Uluslararası taşımacılık yöntemi ile taşınabilir. 

Firmamız bu hizmet konusunda üstün ve teknolojik araba ve cihazlar ile birlikte kısa süre içerisinde taşımacılık hizmetini gerçekleştirilir. Ürünlerin kalitesine ve özelliklerine bağlı olarak taşımacılık hizmetinin verilmesi gerekir. Firmamızın sunmuş olduğu araçlar ve yöntemler doğrultusunda taşımacılık hizmetinin kısa süre içerisinde gerçekleştirilmesi sağlanır.

Uluslararası Taşımacılıkta Dikkat Edilmesi Gerekenler;

Ülkeler arası gerçekleştirilen taşımacılık hizmetinde bazı hususlar ve değerlendirmeler göz önünde bulundurularak bu hizmetlerin alınması gerekir. Öncelikle kişilerin firmalar ile belirli anlaşmaları yapılması ve firmadan belirli gün ve tarihleri alması gerekir. Bu doğrultuda ve bu dönemlerde firmaların yoğun olmasına bağlı olarak bazen kişiler firmalardan hizmet alamayabilir. Bu yüzden önceden firma ile görüşüp belirli talimatların ve belirli uygulamaların yerine getirilmesi sağlanabilir.

Yurtdışı ve uluslararası gerçekleştirilecek olan bu hizmette firmanın güvenilir olması önemlidir. Çünkü ürünlerin belirli bir mesafeye taşınmasına bağlı olarak daha sonrasında bu ürünler ile irtibata geçilemeyebilir. Almış olacağınız uluslararası taşımacılık hizmetinde hangi ulaşım aracını seçtiğinizde önemlidir. Kara yoluyla gerçekleştirilebilecek taşımacılık hizmetleri mevcuttur. Firmamız bu konuda taşımacılık sektöründe uluslararası olarak en iyi firmalardan birisidir.Firmamızla iletişime geçip istediğiniz eşyaların uluslararası olarak nakliyatını gerçekleştirebilirsiniz.

Taşımacılıkta Kullanılan Yöntemler

Firmaların vermiş olduğu Uluslararası Taşımacılık hizmetine bağlı yöntemler bulunur. Yöntemler kendi içerisinde taşınma hizmetini belirler. Taşınma hizmetleri şu şekilde gösterilebilir;

 • Havayolu taşımacılığı
 • Karayolu taşımacılığı
 • Deniz yolu taşımacılığı
 • Demir yolu taşımacılığı

Kişiler bu dört yöntemden birini tercih ederek sınır dışı ve uluslararası nakliyat hizmetini alabilir. Havayolu taşımacılığı bu hizmetlerin arasında en hızlı yöntemlerden birisidir. Fakat bu hizmet alınacağı zaman ürünler direkt olarak kişiye teslim edilmeyebilir. Ürünlerin bir yerden başka bir yere aktarımı gerçekleştirilerek ancak böyle teslim edilir. Karayolu taşımacılığı ise ürünlerin bir yerden başka bir yere taşınımı gerçekleştirilmeden direkt olarak kişiye teslim edilen taşımacılık yöntemlerinden birisidir.

Deniz yolu yöntemi ise sınır dışı edilen ürünün kısa süre içerisinde kişiye teslim edilmemesi sorunlu ile karşılaşabilir. Çünkü giden ürünün teslim edileceği ülkenin deniz yolunun gelişmesine bağlı olan sorunlardan kaynaklanır. Demiryolu ise bu yöntemler arasında en maliyetsiz ve en uzun süreli yöntemlerden birisidir. Bu yöntemlerde de ürünler birkaç defa araç ve el değiştirebilir. Bu da ülke dışı edilen ürünün demiryolu gelişmişliğine bağlı olarak değişir. Bu yöntemler firmalar tarafından kişilere sunularak firmaların istek ve tercihleri doğrultusunda hizmet alması sağlanır.

Firmamız uzun yıllardır vermiş olduğu hizmet kalitesine bağlı olarak kişilere önceden bilgilendirip ürünün hangi yolla taşınacağını bildirir. Taşınacak olan ürünler gıda ve şarküteri ürünleri ise kısa süre içerisinde nakliyat hizmetinin gerçekleştirilmesi sağlanır. Bu gibi detayların göz önünde bulundurulması sağlanmalıdır. Bu konuda taşımacılıkta kullanılan yöntemler doğrultusunda firmamız deneyimli olarak hizmet verir. Firmamız ile irtibata geçip uluslararası nakliye avantajları ve yöntemleri ile hizmet alabilirsiniz.

uluslararası taşımacılık

Uluslararası Nakliye Hizmetleri

Lojistik alanında gerçekleştirilen uluslararası nakliye hizmetlerinde oldukça dikkat edilmesi gerekir. Firmamızın alanında uzman ve deneyimli elemanları ile birlikte nakliye hizmetinin gerçekleştirilmesi sağlanır. Uluslararası nakliye avantajları ve deneyimleri doğrultusunda müşteri memnuniyeti esaslı çalışan firmamıza güvenebilirsiniz. İstenilen miktarda istenilen ürünün kısa süre içerisinde teslim edilmesi firmamızın önceliğidir. Ürünün sınır dışı olarak taşınma hizmetinde görev alan firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetine bağlı olarak kişilerin her daim bu hizmeti alması sağlanır. Uluslararası nakliye çalışmalarımız adı altında yapılan düzenlemeleri inceleyip 7/24 hizmet olanağını oluşturabilirsiniz. Daha önceden firmamız ile irtibata geçmeniz ürünlerinizin hızlı bir şekilde taşınmasına ve öncelik olarak size hizmet verilmesini sağlayacaktır.

Firmamıza taşınması gereken ürünle ilgili detaylı bilgileri vermeniz gerekir. Çünkü firmamız ürüne göre araç hizmetini sizlere sunar araçların iç kapasite imkânı ve ürünün taşınma hızına bağlı olarak ürünün bozulmaması sağlanır.

Uluslararası Nakliye Çalışmalarımız

Uluslararası nakliye çalışmalarımız ile uzun yıllardır hizmet veren firmamız yurtiçi nakliyat hizmeti de gerçekleştirilir. Uluslararası ile yurtiçi nakliyatlar birbirinden farklı olarak değerlendirmelidir. Uluslararası nakliyat hizmetlerinde gerekli izin ve belgelerin alınması daha sonrasında sınır dışı olarak nakliyat hizmetinin gerçekleştirilmesi sağlanmalıdır. Uluslararası nakliye çalışmalarımız şu şekilde sınıflandırılır;

 • Nakliye hizmetinden önce gerekli izin ve evrakların alınmasına bağlı olarak ürünlerin ve malların güvenilir bir şekilde sınır dışı edilmesi sağlanır.
 • Malların türüne ve cinsine göre özel araç tahsisleri yapılır.
 • Uluslararası nakliyat dışında yurtiçi çalışmalarımızda vardır.
 • Nakliye çalışmalarımızda öncelikle müşteri memnuniyeti esaslı çalışılır.

Saygınlar Nakliyat olarak belirli ilkeler doğrultusunda çalışıp müşterilerimize her zaman memnun etmeye çalışırız. Bu konuda firmamız ile yapacağınız ön görüşme sırasında almak isteyeceğiniz hizmeti belirlemeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında firmalarımız yapılan ön görüşme safhasından sonra gün ve tarih belirledikten sonra zamanında nakliyat işlemini gerçekleştirir. Özel eşyalarınızın ya da mallarınızın  taşınmasını  sağlayabilirsiniz. 

Nelere Dikkat Edilmelidir?

Firmalar kendi içerisinde Uluslararası ya da yurtiçi olarak nakliyat hizmetini ve taşımacılık hizmetini gerçekleştirir. Fakat günümüzde merdiven altı olarak tabir edilen nakliyat hizmetleri hiç de güvenilir sonuçlar vermeyebilir. Malların ve eşyaların kırılmasında ya da güvenilir olmayan ellere teslim edilmesine bağlı olarak birçok farklı sorun karşımıza çıkabilir. Bu konuda birçok farklı sorun ile karşılaşan müşteriler üstelik uçuk fiyat maliyetleri ile de bu hizmeti almaya mecbur tutulur. Firmamız bu konuda saygınlar nakliyat olarak müşteri memnuniyeti esaslı çalışarak birçok farklı unsura dikkat etmektedir. Bu unsurlar;

 • Öncelikle kişiler hizmet alacağı firmayı önceden araştırıp belirli ulaşılabilir kaynakları olduğundan emin olması gerekir.
 • Kişinin önceden firma ile anlaşması belirli gün ve tarihlerde nakliyat hizmetinin uluslararası ya da yurtiçi olarak gerçekleştirilmesi sağlanır.
 • Nakliyat hizmetinde kullanılan araçlarında kişi tarafından belirlenmesi gerekir.
 • Firmanın vermiş olduğu hizmet kalitesi ve uzun yıllardır yapmış olduğu hizmetin bilinmesi gerekmektedir.

Bu hususlar dikkate alındığı sürece yurtiçi ya da yurtdışı gerçekleştirilecek taşımacılık ve nakliyat hizmetinde herhangi bir sorun gerçekleştirilmez. Bu sorunlar ile karşılaşmak istemeyen kişiler saygınlar nakliyat firmamıza müracaat ederek hizmet alabilir. Uluslararası  lojistik fiyatları konusunda da  birçok farklı firmaya araştırıp uygun fiyat olanakları ve güvenilir hizmet kalitesi sunan firmalardan hizmet alınması gerekir.