romanya nakliyat

ROMANYA NAKLİYAT

Ülkemizin Avrupa ülkeleri ile ticari ilişkileri her geçen gün artış göstermekte olup, ithalat ve ihracat ürünlerinin sevkiyatında başarı sergilemektedir. Nakliyat, hayatın her alanında bir ihtiyaç haline gelmekle beraber firmanız tarafından bu ihtiyaç en iyi biçimde karşılanmaktadır.   Ülkemiz, yakın konumunun da önemini taşıyarak Romanya ile sürekli olarak ticari ilişkiler yürütmekte ve firmamız tarafından belirli günlerde Romanya nakliyat hizmeti vermektedir.

Romanya ile yapmış olduğumuz anlaşma kapsamında yoğun olarak ülkeye karayolu nakliyat hizmeti sunmaktayız. Romanya nakliyat prosedürlerine ayak uyduran firmamız, tüm resmi evrakları ve gümrük işlemlerini hallederek yüklerinizi hasar almadan adrese teslim etmektedir. Saygınlar Nakliyat olarak gösterdiğimiz verimli çalışmalardan gurur duymakta ve çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz.

Saygınlar Nakliyat firması olarak Türkiye’den Romanya’ya taşımacılık yaptığımız gibi aynı şekilde Romanya’dan da ülkemize ithalat ve ihracat ürünlerinin taşımacılığını yapmaktayız. Öz mal ve ürün taşımacılığı yapan tırlarımızın her birinde C2 belgesi bulunmakta ve tüm nakliye hizmetlerimiz CMR sigorta belgesi kapsamında gerçekleşmektedir. Böylece eşyalarınız güvence altına alınmakta ve yolculuk esnasında herhangi bir hasar görme durumunda sigorta kapsamında ücretler karşılanmaktadır.

romanya nakliyat fiyatları

Romanya nakliyat fiyatları tamamen nakliyesi yapılacak ürün ile alakalıdır. Ürün ağırlığı, tırlarda kaplayacağı miktar, tercih edeceğiniz taşımacılık türü (karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu) ücretleri değiştirmektedir. Ancak müşteri memnuniyetine önem veren Saygınlar Nakliyat firmamız ücretler konusunda da son derece hassas davranmakta, makul seviyelerde fiyat sunmaktadır.

Romanya’ya göndereceğiniz ürünlerin teslimat süreleri, fiyatları ve süreç hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi arayarak deneyimli personellerimizden destek alabilirsiniz. Sorularınıza yanıt bulacağınızdan, ve ürünlerinizin hasar almadan adrese teslim olacağından emin olabilirsiniz.

saygınlar taşımacılık

romanya frigo nakliye

Romanya bölgesine frigo nakliye taşımacılığı yapan sayılı firmalardan biri olan Saygınlar Nakliyat firmamız, yıllardır taşımacılık sektöründe adından bahsettirmekte ve kuru yüklerin yanı sıra frigo nakliye çalışmaları da yaparak çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. İçinde bulunduğumuz çağ şüphesiz tüketim çağı olduğu için ülkeler arası gıdaların nakliye edilmesi çok yaygındır. Bizler de frigo taşımacılığı yaparak ülkemizde yetişen yaş sebze ve meyvelerin nakliyesini bir Avrupa ülkesi olan Romanya’ya taşımaktayız.

Yalnızca yaş sebze meyve değil aynı zamanda bitki, dondurulmuş gıda, deniz mahsulleri, et ve süt ürünleri ile kimyasal maddelerin de taşımacılığını soğutuculu kasalarımızda gerçekleştirmekteyiz. Böylece Romanya’ya göndereceğiniz her türlü ürün sağlamlığını korumakta ve bozulmadan adrese teslim edilmektedir.

romanya frigo taşımacılıkta yüksek kalite

Frigo nakliye son derece profesyonellik gerektiren ve hassas davranılması gereken bir hizmettir. Saygınlar Nakliyat olarak bu durumun bilincindeyiz ve yüksek kalite kapsamında yüklerinizi ülkeye taşımaktayız. Kasalarımıza özenle yerleştirmiş olduğumuz eşyaları çok iyi muhafaza ederek çözülmeden yerine teslim etmekteyiz. Bunun için artı-eksi derecelerde kasalarımızı ısı sensörlü cihazlarımız sayesinde ayarlayarak ürünlerin bozulmasını önlemekteyiz.

Saygınlar Nakliyat olarak bu sektörde tercih edilen en iyi firmalardan biri olmayı çalışmalarımızı yürütürken gösterdiğimiz titizliğe, disiplinli kadromuza ve profesyonel ekibimize borçluyuz. Hiçbir zaman kaliteden ödün vermediğimiz için başta Romanya olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

romanya parsiyel nakliye

romanya parsiyel nakliye

Uzun yıllardır Romanya’ya yapmış olduğumuz komple taşımacılığın yanında parsiyel taşımacılık da hızla devam etmektedir. Parsiyel taşımacılıkta Saygınlar Nakliyat olarak tüm gümrük ve evrak işlemlerini hallederek sevkiyat yapmaktayız. Türkiye’nin herhangi bir semtinde bulunan parsiyel eşyaları Romanya’ya götüren tırlarımız her sefer öncesinde bakıma girmekte ve sorunsuz taşımacılık gerçekleşmektedir.

Tüm yük araçlarında C2 yetki belgesi bulunan firmamızın önceliği her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak ve ürünleri en sağlam, en kaliteli biçimde adrese teslim etmektir. Bunun için Romanya parsiyel nakliye kapsamında kendimizi geliştirdik ve kusursuz eşya taşımacılığını daima yerine getirdik.

düzenli parsiyel taşımacılığı

Romanya parsiyel nakliyat çalışmalarımız düzenli olarak devam etmektedir. Haftanın belli günlerinde Romanya’ya gidecek parça eşyalarınızı Saygınlar Nakliyat firmamız aracılığı ile gönderebilirsiniz. İstanbul bölgesinden teslim almış olduğumuz her türlü eşya ortalama 3 gün içerisinde adrese teslim olmaktadır. Nakliye sürecinde her gün müşterilerimizi bilgilendirmekte ve günlük olarak konum atmaktayız. Teslimat gerçekleştikten sonra da müşterilerimizi telefon numaraları ve mail adresleri yoluyla bilgilendirmekteyiz.

Romanya parsiyel taşımacılık pek çok alanda avantaj sağlar çünkü parça eşya nakliyesi kişilerin sıklıkla ihtiyaç duyduğu sektör arasında yer almaktadır. Parça taşımacılığın en büyük avantajı ayrı müşterilerin aynı güzergah üzerinde yükleri olduğu zaman vakit kaybetmeden ve sıra beklemeden teslimatlarını gerçekleştiriyor olmasıdır. Böylece tüm müşterilerimize aynı anda parsiyel taşımacılığı verebilmekteyiz.