türkmenistan nakliyat

türkmenistan nakliye

Taşımacılık alanında tecrübesi ve bilgisi ile kendini ispatlamış olan Saygınlar Nakliyat firmamız Türkmenistan’a her türlü taşımacılık hizmetini sunmaktadır.

Firmamız müşteri memnuniyetine önem verdiği için Türkmenistan ile ticari ilişkileri daima bağlı tutmaya çalışmaktadır. 

Uzun yıllardır bu sektör içinde çalışıp, deneyim biriktiren firmamız profesyonel personelleri ve daima bakımlı araçları ile Türkmenistan nakliye işlemlerini %100 kaliteye dayanarak gerçekleştirmektedir.

Türkmenistan nakliyat hizmetimizde hiçbir sorun yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz çünkü firmamız taşınacak yükün uzunluğuna, ağırlığına ve iç hacmine göre araçlarını hazırlamaktadır. 

Gerekli durumlarda özel araç hazırlığı da yapılmakta olup yolculuk esnasında oluşabilecek her türlü soruna karşın, sizleri mağdur etmemek adına CMR sigortası yapmaktayız.

Türkmenistan Lojistik Hizmetleri ve Süreleri Nelerdir?

Türkmenistan nakliye hizmetleri arasında demiryolu, denizyolu, karayolu ve havayolu ulaşımlarımız mevcuttur. 

Ürün ayrımı yapmadan pek çok yükün taşımacılığını yapmakta olan Saygınlar Nakliyat firmamız sizlere güvenli taşımacılık sunmaktadır. 

Haftanın belirli günlerinde Türkmenistan’a yük taşımacılığı yapan firmamız nakliyat sigortası kapsamında kısa süre içerisinde yükünüzü adrese ulaştırmaktadır.

Türkmenistan nakliye süresi ise ülkeye gidilecek rotaya göre farklılık göstermektedir. Ancak ortalamaya bakılırsa tır ile 1 hafta içerisinde yükünüz adrese teslim edilir ama aksi bir durum olup süreç uzayacaksa mutlaka tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır.

türkmenistan nakliye

TÜRKEMENİSTAN NAKLİYE FİYATLARI

Dünyanın pek çok ülkesine nakliye hizmeti veren firmamız Saygınlar Nakliyat olarak lojistik işlemlerimizi Türkmenistan üzerinde de gerçekleştirmeye devam etmekteyiz. Karayolu üstünden gerçekleştirmekte olduğumuz Türkmenistan nakliye hizmetini en hızlı şekilde gerçekleştirmekteyiz. 

Fiyatlar hususunda her zaman rakipsiz hizmet vermekteyiz ve nakliye hizmetlerimizi birim fiyat üstünden gerçekleştirmekteyiz.

Türkmenistan nakliye fiyatları farklı etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Öncelik olarak taşınacak yükün miktarı, ağırlığı, yüklerin taşınacağı araç sayısı, izlenecek yol güzergahı ve diğer özel etkenler fiyatları belirlememize yardımcı olmaktadır.

Ancak Saygınlar Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet sunmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz.

HIZLI  VE GÜVENİLİR NAKLİYE HİZMETLERİ

Saygınlar Nakliyat olarak en temel amacımız hizmet kalitemizi en yüksek noktada tutmak ve rakipsiz fiyatlarımız ile müşterilerimize taşımacılık hizmeti sunmaktır. Bu nedenle fiyatlarımız konusunda da diğer firmalardan farklı olmaya ve en ince ayrıntıya kadar her şeyi düşünmeye çalışıyoruz.

Nakliye hizmetleri her açıdan dikkat gerektiren hizmetlerden biridir. Biz de kurulduğumuz günden bugüne kadar tüm hizmetlerimizi titiz bir şekilde gerçekleştirdik ve sizlerin memnuniyetini en üst noktada tutmayı hedefledik. 

Siz de Türkmenistan’a yük yollamak için firmamızı tercih edebilir, detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

türkemenistan nakliye saygınlar

TÜRKMENİSTAN FRİGO (SOĞUTUCULU) NAKLİYE

Türkmenistan, ülkemizin en yoğun alışveriş yaptığı ve nakliye hizmetlerini sürdürdüğü ülkelerden biridir. Yeraltı kaynakları bakımından da gelişmekte olan Türkmenistan her geçen gün gelişmektedir. 

Ülkenin gelişim sürecinde de ülkemizden alınan nakliye hizmetlerinin büyük önemi vardır. Çünkü Türkiye ile Türkmenistan arasında imzalanmış anlaşmalar doğrultusunda gıda sektörünün cazip ihracat hacmi ülkeye yüksek oranda katkı sağlamıştır.

Firmamız Saygınlar Nakliyat olarak Türkmenistan’a frigo nakliye hizmeti sunan nadir firmalardan biri olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Frigo nakliye denince akla ilk gelen firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Saygınlar Nakliyat firmamız frigolu taşımacılıkta gereken özeni ve azmi göstermekten hiçbir zaman çekinmemiştir.

Firmamız artı eksi derecelerde taşınması gereken her türlü gıda mamulünün yanı sıra sanayi alanında kullanılacak kimyasal maddelerin de taşımacılığını frigo kasalarda gerçekleştirmektedir.

TÜRKMENİSTAN FRİGO NAKLİYE ÖNEMİ

Türkmenistan’a daimi olarak gıda ürünleri arasından et, süt, donmuş gıdalar ve meyve sebze taşımacılığı gerçekleştirilmektedir. 

Tüm bu ürünler çabuk bozulmaya müsait, gereken hassasiyet gösterilmediği müddetçe bakteri üreten maddeler içermektedir. 

Bu nedenle uzun mesafelerde eksi derecelerde taşınmalı, ilk günkü tazeliğini koruması için çok iyi muhafaza edilmelidir. Saygınlar Nakliyat olarak frigolu kasalarımız ile göndereceğiniz her türlü gıda ve kimyasal maddeyi bozulmadan adrese teslim etmekteyiz.

Türkmenistan frigo nakliye kapsamında ısı sensörlü kasalarımız sayesinde ürünlerinizi sabit ısıda tutabilmekteyiz. 

Örneğin, frigo kasalarımızı -10 dereceye ayarlamış isek yolculuk boyunca bu ısı artış veya azalış göstermemekte olup, hava sıcaklığına göre endekslenerek ürünü korunması gereken sıcaklıkta muhafaza etmektedir.

Soğutuculu kasalarımız sayesinde sizlere her türlü frigo taşımacılık hizmetini verebilmekteyiz. Türkmenistan frigo nakliye hizmetlerimiz haftanın belirli günlerinde gerçekleşmekte olup gidilebilecek minimum sürede yüklerinizi adrese teslim etmekteyiz.

Türkmenistan Frigo Fiyatları

Türkmenistan frigo nakliye ücretlerimiz de diğer hizmetlerimizde olduğu gibi bütçe dostudur çünkü sizlere rakipsiz fiyatlar sunmaktayız. 

Frigo nakliye ücretlerimiz taşınacak ürünün miktarına ve ağırlığına göre, kasada ne kadar yer kapladığına göre farklılık gösterir. Bunun için birim fiyat üstünden hesap yapılmakta ve anlaşma belirlendikten sonra net fiyat sunulmaktadır. Detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

TÜRKMENİSTAN PARSİYEL NAKLİYE

Karayolu taşımacılığında büyük başarılar sergileyen Saygınlar Nakliye firmamız ülkemizin en çok ihracat ilişkileri sürdürdüğü Türkmenistan ile parsiyel taşımacılığı yanı sıra komple taşımacılık hizmeti de sunmaktadır.

Uzun yıllardır sektörde daimiliğini sürdürmekte olan firmamız gerekli alt yapı çalışmaları ile gelen talepleri en iyi biçimde gerçekleştiriyor. 

Firmamız Türkmenistan parsiyel nakliye hizmetlerine İstanbul çıkışlı olarak başlamış ve özverili çalışmaları sayesinde en iyi parsiyel taşımacılığı yapan firmalar arasında yerini almıştır.

Saygınlar Nakliyat firmamız İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarında çıkış yaptığı parsiyel taşımacılık hizmetlerini şuan geniş çaplı olarak sürdürmektedir. 

Parsiyel ve ticari yüklerin taşımacılığı konusunda modern kasaları tecrübeli şoförleri ve deneyimli kadrosu ile Türkmenistan’a nakliye hizmeti vermekteyiz. 

Haftanın belli günlerinde Türkmenistan’a çıkış yapan firmamız parça taşımacılığı anlamına gelen parsiyel taşımacılık hizmetini en hızlı şekilde vermektedir.

TÜRKMENİSTAN NAKLİYEDE İSTENİLEN TARİHTE TESLİMAT

Türkmenistan parsiyel nakliye kapsamında öne çıkan firmamız taşınacak yükün zamanında yola çıkarılması ve belirlenen gün ve saatte adrese teslim edilmesi konusunda deneyim kazanmıştır. 

Saygınlar Nakliye olarak yüklerinizi araca özenli ve titiz bir şekilde yerleştirmekteyiz ve böylece yolculuk esnasında eşyaların hasar almasını önlemekteyiz. Çıkabilecek her türlü hasara karşın eşyalarınızı parsiyel de olsa sigorta güvencesi kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

Parsiyel taşımacılığın en büyük avantajı farklı müşterilerin aynı güzergâhta yer alan yüklerinin tahmin edilen teslimat sürecinde gerçekleşmesidir. 

Türkmenistan parsiyel taşımacılık hizmetlerimiz komple tır taşımacılığında olduğu gibi iki farklı alternatif güzergâh üzerinden gerçekleşmektedir. 

Taşınacak yükün durumuna bağlı olarak İran, Gürcistan ve Azerbaycan güzergâhlarını sıklıkla takip etmekteyiz. 

Siz de parsiyel taşımacılık hususunda Türkmenistan’a yük göndermek istiyorsanız firmamıza sözlü ya da yazılı taleplerinizi yollayabilir, en kısa sürede ürünlerinizi Türkmenistan’a gönderebilirsiniz.

TÜRKMENİSTAN TAŞIMACILIK FİYATLARI

Türkmenistan parsiyel taşımacılık fiyatları tamamen taşınacak yükün ağırlığına ve takip edilecek güzergâha göre farklılık gösterir. 

Bununla birlikte parsiyel taşımacılıkta birim başına fiyat verilir. Taşımacılık tarihleri ve fiyatları hususunda firmamız ile birebir görüşme sağlayabilirsiniz.