havayolu taşımacılık

havayolu taşımacılığı nedir?

Havayolu Taşımacılığı, ihracatla ilgilenen firmalarının fazlaca  tercih ettiği bir nakliyat türüdür. Tedarikçi firmaların sıklıkla ihtiyaç duyduğu havayolu taşımacılığı, hız bakımından diğer nakliye türlerine göre daha çok avantaj sağlamaktadır. Havayolu taşımacılığı diğer taşımacılık türlerinden ayıran en önemli özellik ise teslimat süresinin çok daha kısa zamanda gerçekleşiyor olmasıdır.Taşınacak Mallar ve eşyalar hasar görmeden ve kaybolma olasılğı olmadan  görmeden adrese teslim edilmektedir.

Havayolu taşımacılığı nasıl yapılır?

Havayolu Taşımacığı karşılığında kargo uçakları vasıtası ile bir noktadan istenilen başka bir noktaya taşınmasıdır Havayolu nakliyeyi diğer taşımacılık yöntemlerinden ayrı kılan belirli nitelikleri vardır. Havayolu taşımacılık,karayolu demiryolu ve denizyolu nakliyeye nazaran çok daha hızlı nakliye sürecine sahiptir. Sürecin daha hızlı ilerlemesi, eşyaların daha az risk ile taşınması ve pek çok avantaj için eşya nakli ihtiyaçlarınızda havayolu taşımacılık sizlere de büyük fayda sağlayacaktır.

Havayolu taşımacılığında başka ülkelere gönderilecek eşyalar göndericilerden teslim alınır. Boyutu ve türü ne olursa olsun özel ambalajlar ile sarılarak nakliye uçaklarına özenle yerleştirilir. Eşyanın ne durumda olması önemli değil, bizim için önemli olan eşyanın sağlam bir şekilde yerine ulaştırılmasıdır. Teslim edilecek ülkenin mesafesine bağlı olarak ortalama birkaç saat içerisinde teslimat gerçekleştirilir. Ürün adrese teslim edildikten sonra iletişim bilgilerinden göndericiye ulaşarak bilgilendirme yapılır.

Uzun yıllardır havayolu taşımacılığın yanı sıra Uluslararası nakliye hizmeti veren firmamız farklı ülkelere taşımacılık hizmeti vererek , nakliye ihtiyacı ve taleplerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Almanya başta olmak üzere  birçok farklı ülkeye eşyalarınızı taşımakta, ve mümkün olan en kısa süre içerisinde teslimatı sağlamaktadır.

Havayolu Taşımacılığında Firmamız Saygınlar Nakliyat hızlı, ekonomik ve pratik çözümler sunmaktadır.

havayolu nakliye

Havayolu nakliye fiyatları

Havayolu nakliye fiyatları ,Uluslararası piyasada ekonomik açıdan büyük önem arz eder. Sanayi , tarım, tekstil ürünleri yanı sıra, metal gibi malların taşınması bu yöntem ile yapılır. Havayolu nakliye hizmeti ekonomik bakımdan demiryolu ve karayoluna göre  daha maliyetli olsa da, kişilere sağladığı hızlı nakliye olanağı ve diğer avantajlar sayesinde müşterilerin sıklıkla tercih ettiği bir yöntem olmuştur.

Havayolu Nakliye Ücretleri Nasıl Belirlenir?

Havayolu nakliye fiyatları belirlenirken birtakım etkenler söz konusudur. Bu yöntemle eşya taşınırken fiyat belirleme aşamasında taşınacak yükün içeriğinin önemi yoktur. Malın cinsi ne olursa olsun ağırlığı, gideceği ülke, kat edilecek mesafe, havayolu taşımacılığında kullanılacak uçağın sarf edeceği yakıt ve ürünün uçak içerisinde kaplayacağı alan gibi etkenler havayolu nakliye fiyatlarını belirlemede etkendir. Taşınacak eşyalara fiyat biçilirken birim başına rakam verilir. Yani taşınacak her bir mal için ayrı ücretlendirme yapılır. Firmamız hava taşımacılığını kullanma ihtiyacı duyan kişilere ederinde fiyat teklifi sunarak makul şekillerde hizmet vermektedir. Bu konuda net bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Ekip ve Uygun Fiyatlar ile Havayolu Taşımacılığı

Taşımacılık firmamızın sunmuş olduğu havayolu nakliye hizmetleri sayesinde bugüne kadar Saygınlar Nakliyat firması olarak göstermiş olduğumuz başarılar ön plana çıkmaktadır. Firmamız son derece başarılı ve profesyonel kadrosu ile birlikte sektörde nitelikli hizmet veren firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Saygınlar Nakliyat olarak her daim güvenilir, profesyonel ve yüksek kalitede hizmet veren firmalar arasında yerimizi koruyoruz.

Havayolu Taşımacılığı Kaç Gün Sürer?

Havayolu nakliye kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bir taşıma yöntemidir. Tercih edilme sebeplerinden biri de hızlı ve güvenilir olmasıdır. Pratik çözüm sunması ve diğer nakliye yöntemlerine nazaran pahalı olsa da zamandan tasarruf etmesi de kişilerin havayolu nakliye hizmetlerine öncelik verme nedenleri arasında gösterilebilir.

Havayolu taşımacılık hizmeti almayı düşünen kişiler genelde kaç gün içerisinde teslimatlarının gerçekleşeceğini merak etmektedir. Bu yöntemde nakliye işlemleri ortalama 1-2 gün arası değişiklik gösterir. Havayolu ulaşımı daha rahat olduğu için gidilecek ülkeye bir kaç saat içerisinde varılmakta olup gönderilen kargo da alıcıya aynı gün içerisinde ulaştırılır. Fakat yine de olası durumlara karşın 2-3 gün içerisinde ürünün yerine ulaşacağını alıcı kişiye haber verilir.

Acil olarak gönderilmesi gereken mallar olduğu zaman bu sebepten ötürü havayolu taşımacılık tercih edilir. Küçük boyutlardaki her türlü ürün ülkeler arası nakledilebilir, aynı gün içinde işlem tamamlanabilir. İklim şartları ve diğer özel etkenler dışında havayolu taşımacılık hizmet standardı bu şekildedir. Saygınlar Lojistik, Nakliyat firması olarak sizlere en iyi şekilde ve olabildiğince hızlı sürede ülkeler arası havayolu nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Havayolu nakliye avantajları nelerdir?

Havayolu nakliye avantajları arasında pek çok etkili çözüm vardır. Özellikle acil sayılabilecek eşyaların en kısa sürede farklı lokasyonlara gönderilmesinde avantaj sağlar. Havayolu taşımacılık taşınması gereken malların coğrafi engellere ve trafiğe takılmadan doğrudan gideceği yere ulaştırılmasına olanak sağlar. Bu noktada havayolu nakliye avantajları arasında en birincil etkenin hız olduğunu söylemek mümkündür. Tüm bunların yanı sıra havayolu taşımacılığın getirdiği avantajlar şu şekilde gösterilebilir;

Yüksek Güvenlik Sağlayan Lojistik Yönetimi

Havayolu lojistik için pek çok avantajın bulunduğu aşikar. Bu avantajlardan biri de havayolu nakliyenin yüksek güvenilirlik sunmasıdır. Denizyolu, karayolu ve demiryoluna oranla çok daha avantajlıdır. Taşımada kullanılan havayolu nakliye araçları ve kargo uçakları ürünleri en iyi şekilde gözlem altına alarak yüksek koruma sağlıyor.

Firmamızın gelişmiş güvenlik mekanizması sayesinde taşınma süreci dahilinde ürün uçağa konulduğundan teslim noktasına varana kadar dört bir yandan gözlemleniyor. Böylece kişiler daha güvenilir bir şekilde diledikleri ülkeler arası taşıtabilir. Saygınlar Nakliyat firması olarak bizler de müşterilerimize en güvenilir biçimde havayolu taşıma hizmeti sunmaktayız.

Esnek Çalışma Olanağı

Havayolu eşya gönderimi yaptırmak isteyen bireyler arasında zamanın yoğunluğundan dolayı bir çakışma meydana gelebilmektedir. Karayolu ve denizyoluna nazaran havayolu nakliyatta çok yoğunluk olmamasından ötürü kişilerin ihtiyaçları daha hızlı karşılanır. Saygınlar Nakliyat firmamız da havayolu nakliyat hizmetinden yararlanmak isteyen kişilere yaratıcı ve sorunsuz hizmet anlayışı ile yaklaşıyor.

Uluslararası Taşımacılık Prosedürleri Daha Kolay Uygulanıyor

Uluslararası havayolu taşımacılığı kapsamında süreç daha hızlı ilerlediği için diğer taşımacılık alternatiflerinde ilerleyen gümrük prosedürleri havayolu nakliye ile daha hızlı ilerlemektedir. Böylece yasal takip de daha kolay hale gelmekte olup yük daha seri bir şekilde yerine ulaşmaktadır. Firmamız havayolu taşımacılık hizmeti ile ortaya çıkacak her türlü yasal ve hukuki sorunları yakından takip ederek eşyalarınızı gereken zamanda yerine ulaştırmaktadır.

Küçük Boyuttaki Hassas Eşyalar Daha Güvenli Ulaştırılıyor

Havayolu taşımacılık hizmeti ile ürünler daha hızlı ve güvenli yollardan taşınıyor. Denizyolu ve diğer taşımacılık yöntemlerinde eşyalar daha yüksek maliyet ile taşındığından havayolu taşımacılık sisteminde güvenlik tedbirleri had safhada tutuluyor. Tüm bu bilgiler doğrultusunda havayolu nakliyat işlemi ile birlikte küçük boyutta ve hassas yapıdaki eşyaların uçaklar aracılığıyla daha korunaklı bir şekilde taşındığını söylemek mümkün.

Özellikle değerli kargoların en küçük bir deformeye uğramadan hedef lokasyona ulaştırılması havayolu nakliyat hizmeti ile olağandır. Firmamız da değerli eşyalarınızı uçaklar aracılığı ile gönderilmesi gereken yere ulaştırıyor.

Global Düzeyde Yüksek Erişim

Uluslararası nakliye prosedürleri firmalara, ülkeler arasındaki taşımacılık kapsamında esnetebilecekleri olanaklar tanımaktadır. Böylesi bir ortamda da havayolu taşımacılığa olan rehavet artış göstermektedir. Saygınlar Nakliyat firması olarak özel ve tüzel kişilere uygulamış olduğumuz avantajlardan yararlanmanız için bu hizmeti vermektedir.

havayolu taşımacılığı

Havayolu Yük Taşımacılığında Taşınan Eşyalar Nelerdir?

Havayolu yük taşımacılığında pek çok eşya taşınmaktadır. Her türlü mal ve ürün, taşımacılığının yapıldığını görmek mümkündür. Başlıklar halinde havayolu taşımacılıkta kullanılan gönderimleri incelemek gerekirse şu şekilde gösterilebilir;

 • Proje taşımacılığı
 • Havayolu ile cenaze taşımacılığı
 • Transit yükleme taşımacılığı
 • Özel taşıma sistemleri
 • Riskli madde taşımacılığı
 • İmal edilen ürünlerin taşımacılığı
 • Önemli evraklar
 • Değerli emtia
 • Klasik evrak taşımacılığı

Havayolu taşımacılık sisteminde pek çok alternatif bulunur. Yukarıda maddeler halinde belirtilen taşımacılık türleri firmamız tarafınca güvenle gerçekleşmektedir. Her biri olması gereken şartlarda ve zamanında teslim edilmektedir.

Havayolu yük taşımacılığında pek çok eşya taşınmaktadır. Her türlü mal ve ürün, taşımacılığının yapıldığını görmek mümkündür. Başlıklar halinde havayolu taşımacılıkta kullanılan gönderimleri incelemek gerekirse şu şekilde gösterilebilir;

 • Proje taşımacılığı
 • Havayolu ile cenaze taşımacılığı
 • Transit yükleme taşımacılığı
 • Özel taşıma sistemleri
 • Riskli madde taşımacılığı
 • İmal edilen ürünlerin taşımacılığı
 • Önemli evraklar
 • Değerli emtia
 • Klasik evrak taşımacılığı

Havayolu taşımacılık sisteminde pek çok alternatif bulunur. Yukarıda maddeler halinde belirtilen taşımacılık türleri firmamız tarafınca güvenle gerçekleşmektedir. Her biri olması gereken şartlarda ve zamanında teslim edilmektedir.

Havayolu taşımacılığı her geçen gün kendini geliştirmekte ve yeni deneyimler sunmaktadır. Farklı ülkeler arasında taşımacılık sistemi oluşturulan havayolu nakliyatta her türlü yük gönderimi sağlanmaktadır. Yurtiçi taşımacılıktan ayrıcalıklı olarak verilen bu hizmetin gelecekte de ne kadar önemli olacağı bilinmektedir. Dünyanın her bölgesinde ulaştırılmak istenen bir evrak ya da eşyanın ilerleyen dönemlerde havayolu nakliye ile daha yaygın hale geleceği de ön görülmektedir. Daha hızlı gönderim, daha iyi şartlarda ekonomik açıdan taşıma sağlamak amacıyla firmamız havayolu nakliye hizmetlerini kapsamlı olarak sunmaktadır. Siz de gerekli bilgilere ulaşmak için firmamızı ziyaret edebilir, iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.