dubai nakliye

DUBAİ NAKLİYAT

Saygınlar Uluslararası Taşımacılığın en önemli özelliği sürecin doğru bir şekilde yönetilmesi ve resmi işlemlerin uygulanmasıdır. 

Taşıma işlemleri başarı ile sonuçlanması için firma üstüne düşen görevi en iyi şekilde gerçekleştirmelidir. 

Taşıma işleminin hangi ülkeye yapılacağı, taşıma için planlanan tarih ve hangi tür eşyaların taşınacağı doğrultusunda özel bir nakliyat planı oluşturulur.

Güzergâh olarak Suudi Arabistan ve İran olmak üzere CMR sigortası ile birlikte Dubai nakliyat işlemi gerçekleştirilir. 

Saygınlar Uluslararası nakliyat firmalarının seçilmesi konusunda en önemli unsur, müşterilere verilen güvendir. 

Müşteriler güven duymadıkları bir firmadan hizmet almak istemezler. Bu nedenle taşımacılık hizmeti verirken müşterilerin memnuniyetinin dikkate alınması gerekir.

Yükleri en güvenilir ve kaliteli biçimde belirtilen adrese teslim eden Saygınlar Nakliyat firmamız sizlere %100 kaliteli hizmet sunmaktadır. 

Kurulduğumuz günden bugüne kadar tek gayemiz müşteri memnuniyeti olmakla beraber sorun yaşamadan nakliye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Sektörde tecrübe sahibi olmuş personellerimiz ile çeşitli niteliklere sahip olan araçlarımız sayesinde profesyonel taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Yük yürüne göre araçlara taşınacak ürünler yerleştirilir ve yolculuk esnasında müşteri ile sürekli iletişim halinde kalınır. 

Yük adrese teslim edildiği gibi müşteri anında haberdar edilir. Türkiye, Rusya, Asya ve Avrupa ülkelerine lojistik imkanı sağlayan Saygınlar Nakliyat firmamız Dubai’ye de nakliye imkanı sağlamaktadır. 

Firmamızdan güvenilir nakliye hizmeti almak için irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Dubai Nakliye Hizmetinde Taşımacılık

Yol güzergâhı olarak Dubai nakliye hizmetinde öncelikle yükleme şehrinden taşınacak ürünlerin araca yüklenmesi gerçekleştirilir ve Hatay’da bulunan RORO gemisi ile nakliye aracının  Süveyş Kanalından direk aktarmasız Suudi Arabistan / dhuba gümrük  ulaşması sağlanır. 

Devamında ise Suudi Arabistan Limanına ulaşan araç, gümrükleme işlemlerinin, gerekli x-ray, teftiş uygulanmasının ardından Dubai’ye karayolu sevk yapılır.

Veya İran ülkesi üzerinden bandar abbas  limanından Roro ile Dubai / sharjah limanına taşıyarak, hem konteyner sıkıntı bypas ediliyor, ekipman sıkıntıları ortadan kalmış oluyor, ortalama transit süreleri 8-10 gün.

Dubai Nakliye hizmeti, özel tır servisleri ve güvenli yol güzergâhı ile sorunsuz bir taşıma gerçekleştirir. 

Yük güvencesi CMR sigortası kapsamında sağlanır. Süreçlerin bir plan dâhilinde yapılması sağlanarak ulaşımın verimli bir şekilde gerçekleşmesi sağlanır.

Dubai Nakliyat

Dubai Frigo ( soğutuculu ) Taşımacılık

Tüm nakliyat alanı içerisinde ürünlerin fonksiyonlarında herhangi bir bozulma meydana gelmeden bir ülkeden diğer bir ülkeye taşınabilmesi için özel bir sisteme gereksinim duyulmuştur. 

Oldukça fazla sayıda bulunan ürünlerin korunmasında ve nakledilmesinde ısıtma ve soğutma sistemleri özellikle uluslararası taşımacılıkta önemli bir yere sahiptir. 

Çeşitli gıda ve ilaç gibi hayati önem taşıyan ürünlerin taşınmasında Dubai frigo hizmeti etkili bir performansa sahiptir.

Dubai frigo nakliye hizmetlerimiz hızını hiç kesmeden Saygınlar Nakliyat bünyemizde devam etmektedir. 

Ülkemizde her türlü sebze meyve üretimi olduğundan Dubai şehrine üretilen ürünlerin taşınması hususunda son derece titiz davranan firmamız frigo taşımacılık hizmetleri ile teslim alınan ürünler %100 muhafaza edilerek hasar görmeden adrese teslim edilmektedir.

Isı sensörlü kasalarımızda frigo dorse tırlarımız sayesinde ve deneyimli şoförlerimiz eşliğinde almış olduğumuz ürünlerin her biri eksi sıcaklık derecelerinde muhafaza edilmektedir. 

Araçlarımızda Dubai’ye en fazla 22 tonaj ağırlığında yük gönderimi yapılabilmektedir. Soğutuculu kasalarımız ile ürünleriniz en iyi şekilde muhafaza edilerek zamanında teslimatı yapılmaktadır. Kapsamlı bilgi almak için Saygınlar Nakliyat firmamızı arayabilirsiniz.

Dubai Parsiyel Taşımacılık

Aynı güzergâh doğrultusunda bulunan farklı müşterilerin yükleri Dubai parsiyel taşımacılık ile güven verilerek sağlanır.  

Düşük yoğunluğa sahip olan yükler için geniş ve büyük araç kullanma maliyetlerinden tasarruf edilmesi sağlanır. 

Yüklerin Dubai’ye ulaşması sağlanana kadar gerekli takiplerin yapılması ve bildirimlerin gönderilmesi bekleyişte olan müşteri açısından oldukça önemlidir.

Yurt dışından ithal edilen malın sınırlı olduğu durumlarda ve küçük ölçekli şirketler açısından parsiyel hizmeti oldukça kolaylık sağlayan bir çözümdür. Uluslararası nakliyat için Saygınlar Nakliyat firmasından kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Saygınlar Nakliyat firması olarak farklı güzergahlarda kaliteli parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz. 

Yük taşımacılık sektöründe pek çok başarıya imza atmış olan firmamız deneyimli ekibi ve titiz çalışma biçimi ile Dubai parsiyel nakliyat hizmeti vermektedir.

 Konteynerlerin parsiyel şeklinde taşınması hizmetini veren firmamız Dubai güzergahında güvenilir nakliye hizmeti vermektedir.

Dubai parsiyel nakliye hizmeti sunan firmamız disiplinli çalışma prensibi sayesinde bizlere teslim edeceğiniz her yükü güvenle ve hızlı bir şekilde adrese teslim etmektedir. 

Taşınacak ürün niteliğine bağlı olarak denizyolu, karayolu, havayolu ve demiryolu taşımacılık yöntemlerimizi kullanarak yükünüzü Saygınlar Nakliyat firmamız ile istediğiniz adrese ulaştırabilirsiniz. 

Parsiyel taşımacılık hakkında fiyat bilgisi almak için irtibat numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.