azerbaycan taşımacılık

azerbaycan nakliye

Ülkemizde diğer ülkelere gerçekleşen uluslararası  Azerbaycan  nakliye, deniz, kara, hava veya demiryolu üzerinden hammadde ve eşya taşımacılık şeklidir. Buna istinaden malların ve hizmetlerin taşıyıcı araçlarla farklı ülkelerdeki tüketiciye ulaşma hizmetidir. Ülkelerin nakliye ve taşımacılıkta anlaşma sağlaması ile ortak pazarda uluslararası taşımacılık gerçekleşiyor.

Uluslararası nakliyede  şirketler arasında bir sözleşme gerçekleşir. Bu sözleşme ile birlikte malların ağırlığı ve sayısına göre ulaştırma süresi gibi bilgiler vardır. Uluslararası nakliyede işlemler, yurt içinde yapılan nakliyeye göre daha çok titizlik ister. Bu taşımacılıkta tehlikeli yükler vardır ve hassasiyetle yapılması gerekir. Uluslararası nakliyede normal tırların taşıyamadığı  yükler  lowbed araçlarla taşınıyor.

Saygınlar Nakliyat olarak Azerbaycan ülkesi ile çalışan nadir firmalardan biriyiz. Firmamız gösterdiği performans ile adımız gibi saygın lojistik firmalar arasında adından söz ettirmektedir. Firmamız tüm nakliye hizmetlerini CMR sigorta kapsamında güvenli yollardan gerçekleştirmektedir. Azerbaycan ile kalıcı lojistik ilişkileri barındıran firmamız deneyimli kadrosu ile birlikte adresten adrese taşımacılık hizmeti vermektedir.

Firmamız araçları haftanın belirli günlerinde önceden belirtmiş olduğunuz gün ve saatte, talep ettiğiniz adrese yüklerinizi ulaştırmaktadır. Özellikle Bakü şehrine sıklıkla yük taşımacılığı yapan firmamız tek tip araçla sınırlı kalmayıp çeşitli fonksiyonlara sahip araçlarla Azerbaycan nakliye hizmeti sunmaktadır. Saygınlar nakliye firması olarak her türlü yükün taşımacılığını kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

AZERBAYCAN PARSİYEL Nakliye

Azerbaycan parsiyel Türkiye’de gerçekleşen ve yapılan ihracat taşımalarında sevk edilmesidir. Parsiyel nakliye hizmeti bütün olmayan parçalar ile Azerbaycan’a taşınmasıdır. Azerbaycan parsiyel ile nakliye ve lojistik konusunda hizmetler güvenle sağlanır. Azerbaycan parsiyel şu şekildedir; İstanbul depolarında gelen yükler organize edilir ve sonra  tırlara yüklenir. Devamında depo çıkış işlemleri titizlikle tamamlanır.  Uygulamada gümrükle ilgili evrak işlemleri planlanarak işlem devam eder. Sonrasında nakliye için araç gümrüğe sevk edilme işlemi yapılır.

Nakliyede beyanname işlemlerini tamamlanır. Sonrasında taşıma gerçekleşecek nakliye için araç gümrük kapama işlemi yapılır. Taşıma için nakliye firmasına ait olan Azerbaycan parsiyel aracı gümrükten çıkararak işlem devam eder. Taşımacılıkta belirlenen güzergâh ile Azerbaycan gümrük işlemleri sağlanır ve teslimat gerçekleşir.

Parsiyel, lojistik sektöründe sıklıkla kullanılan bir kavram olmakla beraber parça eşya taşımacılığı anlamına gelmektedir. Komple nakliye ve ağır nakliye in yanı sıra çok sık tercih edilen bir taşımacılık türüdür. Saygınlar Nakliyat olarak yakın adreslere teslim edilecek ve farklı müşterilere sahip müşterilerimizin yüklerini tek seferde götürebiliyoruz. Parsiyel taşımacılığın amacı da aynı güzergahta harekete edecek faklı müşterilerin yükünü yakın zamanda teslim edebilmektir.

Azerbaycan parsiyel taşımacılık havayolu, karayolu, denizyolu ve demiryolu şeklinde farklı türlerde gerçekleşmektedir. Firmamız Saygınlar Nakliyat olarak her türlü parça eşyanızı hızlı bir şekilde adrese teslim etmekteyiz. Taşınacak yükün ağırlığına göre sizlere fiyat sunarak Azerbaycan’a güvenilir parsiyel taşımacılığı yapmaktayız. Detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

azerbaycan frigo nakliye

Azerbaycan frigo nakliye çalışmaları da Türkiye-Azerbaycan arası soğutuculu tır taşıma hizmetleridir. Özellikle taşımacılıkta her türlü yaş sebze meyve soğuk gıda ve malzeme taşıması sağlanır. Araç filoları ile birlikte frigo dorse tırları genellikle yüksek modellidir. Nakliye firmasında yer alan şoför kontrolünde  sağlıklı lojistik hizmetleri verilir. Taşınma  planlaması ile her türlü soğuk zincir grubu ürünün nakliyesinde t  araç organizasyonlarını rahatlıkla yapılıyor

Azerbaycan’ın başta Bakü olmak üzere tüm şehirlerine   ürünlerin tamamı  artı eksi sıcaklıklar muhafaza edilmek suretiyle yüklenir.  Azerbaycan Nakliyat hizmeti ile   soğuk malzemeler tazeliği ile teslim noktasına ulaştırılır. Isı kontrolü sağlanarak dorselere yerleştirilen ısı takip cihazları kontrol ve takip sağlarlar. Nakliye firmaları tarafında Azerbaycan’a taşınması izin verilen  tonaj olan 22 tondur. Ve bu malzemeler frigo tırlar ile e sağlıklı bir şekilde taşınır.

Azerbaycan frigo nakliye hizmetimiz ile uzun zamandır soğutuculu kasalarımız ile birlikte taşımacılık sunmaktayız. Özellikle yaş sebze-meyve ve et süt ürünlerini ülkemizden Azerbaycan’a büyük bir titizlik ile taşıyan Saygınlar Nakliyat firmamız frigo taşımacılığında edindiği tecrübeler neticesinde ihtiyaç duyulan firmalar arasında yer almayı başarmıştır.

Firmamız Saygınlar Nakliyat olarak ısı sensörlü tırlarımız ile her türlü gıdayı Azerbaycan’a taşımaktayız. Özellikle Azerbaycan’ın Bakü şehrine ısı sensörlü ve soğutuculu kasalarımız ile göndermek istediğiniz tüm yüklerin ulaşımını sağlamaktayız. Göstermiş olduğumuz titizlik neticesinde tüm ürünler teslim aldığımız şekilde muhafazasını korumakta ve bozulmadan, hasar almadan adrese ulaştırılmaktadır. Frigo taşımacılığa ihtiyaç olduğu zaman firmamız ile irtibat kurmanız mümkündür.

Saygınlar nakliyat firmasından ticaret sektöründe frigo ve parsiyel taşımacılık hizmeti ile güvenli servisler alabilirsiniz.