ukrayna nakliye saygınlar

UKRAYNA NAKLİYE

Nakliyat alanında gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarımızı profesyonel ekiplerimiz sayesinde yürütmekte ve kusursuz bir şekilde Ukrayna nakliye hizmeti sunmaktayız. Parsiyel, frigo ya da komple yüklerinizi Saygınlar Nakliyat firmamız aracılığı ile kısa sürede gönderebilirsiniz. Olabilecek minimum sürede vermiş olduğunuz adrese dilediğiniz miktardaki eşyayı taşıyor ve sizi taşımacılık sorunundan kurtarıyoruz.

Müşteri odaklı çalışan firmamız her zaman özenli çalışmaları ile adından söz ettirmiş ve gerek müşteriler ile gerekse Ukrayna ile uzun süreli ilişkiler kurmuştur. Böylelikle firmamız Ukrayna nakliyat hususunda Saygınlar Nakliyat olarak öncü firmalardan biri olmayı başarmıştır. Ukrayna’ya göndermek istediğiniz yükleri yılların getirdiği tecrübe ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde götüren firmamız kaliteden hiçbir şekilde ödün vermemiştir.

Ukrayna Nakliyat Nasıl Gerçekleşir?

Ukrayna nakliyat alanında uzmanlaşmış olan firmamız karayolu ve denizyolu istikameti üzerinden taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Daha çok karayolunu kullanmakla beraber ebatı büyük ve geniş çaplı ürünler için denizyolunu kullanmaktayız. Dolayısı ile kullanmış olduğumuz taşımacılık türüne göre nakliyat sürelerimiz de değişkenlik göstermektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak taşımacılık türü ne olursa olsun, her türlü riski düşünerek CMR sigortası kapsamında eşyalarınızı taşıyoruz. Bu sayede eşyalarınız sigortalanarak olası bir kaza ya da hasar durumunda firmamız mesuliyetinde oluyor. Eşyalarınızı gemilerimize ya da tırlarımıza yüklerken olabildiğince titiz davranıyor ve uygun şartları sağladıktan sonra yola çıkıyoruz.

Taşımacılığın her anında konum bilgileri ile sizleri bilgilendiriyor, teslimat gerçekleşmesi durumunda mail adresinizden sizlere bildiri gönderiyoruz. Böylece teslimat sürecini yakından takip edebiliyorsunuz.

UKRAYNA NAKLİYE FİYATLARI

Ukrayna nakliyat fiyatları minimum seviyelerde tarafınıza sunularak ürünün nitelikleri göz önünde bulundurulmaktadır. Yükün ağırığı, ebatı ve taşınacak yöntem fiyatlarımızı etkilemektedir. Bunun için bize mail adresimizden ulaşarak ürün niteliklerini belirtip ortalama fiyat bilgisi alabilirsiniz.

UKRAYNA FRİGO NAKLİYE

Ukrayna frigo nakliye hizmeti sunan firmamız uzman şoförleri ile birlikte Schengen vizesi alarak uygun koşullarda taşımacılık hizmeti vermektedir. Kurumumuzun prensipleri gereği soğuk gıdaların ve muhafaza edilmesi gereken diğer yüklerin ilk günkü tazeliğini koruyabilmesi için soğutmalı kasalar kullanmaktayız. Frigo yüklerin en kısa sürede teslimatının gerçekleşmesi bakımından düzenli olarak araç filomuzu ve dorselerimizi yenilemekteyiz. Uzman ekibimiz ile birlikte Ukrayna Kiev merkezi dahil olmak üzere ülkenin tüm semtlerine frigo taşımacılığı sunmaktayız.

Saygınlar Nakliyat Frigo Taşımacılık Farkı

Saygınlar Nakliyat olarak Ukrayna frigo taşımacılıkta diğer şirketlere karşı birtakım farklar barındırıyoruz. Firmamız;

  • CMR sigortası ile nakliye hizmeti sunmaktadır.
  • Şoförlerimiz deneyimlidir ve zamanında teslimata önem verir.
  • Araçlarımız düzenli olarak bakıma tabii tutulur.
  • Araç yol bilgileri, tarafınıza mail olarak bildirilir.
  • Hasarsız teslimat için elemanlarımız tüm tedbirleri almaktadır.
  • Disiplinli çalışma prensibimiz takipleriniz rutin olarak yapılmaktadır.

Frigo Taşımacılık Avantajları

Frigo taşımacılık, soğuk ortamda muhafaza edilmesi gereken ürünlerin en iyi koşullarda teslim edilmesini sağlamaktadır. Tırlarımızda bulunan ısı sensörlü depolar sayesinde ürünleriniz eksi derecelerde muhafaza edilir ve teslim aldığımız şekilde taze halde adrese teslim edilir. Ortalama -22 derece ve daha artı eksi derecelerde dondurulmuş gıdaların, meyve sebzelerin ve kimyasal maddelerin taşımacılığını sunmaktayız.

Saygınlar Nakliyat olarak ürünlerinizi titiz bir şekilde araçlarımıza yerleştirdikten sonra frigo depolarımızda gereken sıcaklığı ayarlayarak yol boyunca gıdaların ya da kimyasal ürünlerin bozulmasını önlüyoruz. Teslimat gerçekleştiği zaman da tarafınıza bilgilendirme yapıyor, süreci takip etmenizi sağlıyoruz.

UKRAYNA FRİGO NAKLİYE FİYATLARI

Ukrayna frigo taşımacılık ücretleri göndermek istediğiniz ürüne göre farklılık göstermekte ve birim üzerinden değerlendirilmektedir. Bunun yanı sıra soğuk depolarda ne kadar yer kaplayacağı, saklanma koşulları da fiyatlarımızı etkilemektedir. Detaylı bilgi almak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ukrayna frigo nakliye

Ukrayna Parsiyel Nakliyat

Karayolu nakliyat çalışmaları hız kesmeden devam etmekte ve Saygınlar Nakliyat firmamız tarafından en iyi şekilde parsiyel taşımacılık hizmeti verilmektedir. Türkiye Ukrayna arasında kapsamlı taşımacılık hizmeti veren firmamız haftanın belli günlerinde ülkemizden düzenli olarak çıkış yaparak parça eşyalarınızı kusursuz bir şekilde adrese teslim etmektedir.

Türkiye’de yer alan depolarımızda parça eşyaların toplanmasının ardından gümrük işlemleri halledilmekte ve vakit kaybetmeden yola çıkılmaktadır. Ağırlığı ve boyutu itibari ile araçlara yüklenmesi müsait her türlü eşyayı dorselerin içine itinayla yerleştirdikten sonra uzman şoförlerimiz eşliğinde adrese gidilmektedir. Ukrayna parsiyel nakliye hizmetlerimiz Türk ve yabancı plakalarımız eşliğinde eksiksiz belgeler ile birlikte siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Saygınlar Nakliyat firmamız tarafından verilen Ukrayna parsiyel taşımacılık hizmeti karayolu ve karayolu eşliğinde denizyolu biçiminde gerçekleşmektedir. Varış sürelerimizi ortalamanın altında tutarak en kısa sürede ülkeye yüklerinizi teslim etmek için tüm çabamızı ortaya koymakta ve ihtiyaç anında sizlere hizmet sunmaktayız.

Parsiyel, kelime kavramı olarak parça eşya taşımacılığı anlamına gelmekte ve aynı anda pek çok müşterinin parça eşyası komple taşımacılığın yanı sıra Ukrayna’ya teslim edilmektedir. Parsiyel taşımacılığın getirdiği en büyük avantaj ise bekleme yapmadan, vakit kaybetmeden ürünlerin minimum süre zarfında yerine ulaşmasıdır

Ukrayna Parsiyel Taşımacılık Fiyatları

Ukrayna parsiyel taşımacılık fiyatları pek çok kişi tarafından merak edilmekte ve araştırma söz konusu olmaktadır. Saygınlar Nakliyat olarak minimum düzeylerde taşımacılık hizmeti vererek birim üzerinden fiyatlandırma sunmaktayız. Parça eşya taşımacılık ücretleri; taşıma yöntemi (karayolu, denizyolu), yükün araçta kapladığı alan ve en-boy eksenine göre farklılık gösterir. Bunun için firmamıza mail ya da telefon ile ulaşarak kapsamlı bilgi edinebilirsiniz