rusya nakliyat

RUSYA NAKLİYAT

İstediğiniz her türlü yükü tahmin edilen en kısa süre zarfında, sıfır hasar ile adrese teslim etmeyi amaçlayan Saygınlar Nakliyat firmamız kusursuz nakliyat hizmeti sunmaktadır. Alanında uzman ve eğitimli şoförler ile hizmet veren şirketimiz profesyonel ekipman ve bakımlı tırları ile birlikte faaliyet göstermektedir. Sadece karayolu değil; havayolu, demiryolu ve denizyolu taşımacılığı da yapmaktayız. Göndermek istediğiniz yükün durumuna ve ağırlığına bağlı olarak sizin için en iyi nakliye yöntemini seçmekte ve güvenilir Rusya nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Rusya nakliye hizmeti firmamız tarafından hızlı ve güvenilir yöntemler ile verilmektedir. Uluslararası nakliye işlemlerinde tüm dünyaya adını duyuran firmamız en iyi taşımacılık firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Ebatı ve türü fark etmeksizin tüm eşyalarınızı gerek frigo, gerek parsiyel gerekse kuru nakliyat sistemlerimiz aracılığı ile uygun koşullarda adrese teslim etmekteyiz

RUSYA TAŞIMACILIK FİYATLARI

Bugüne kadar gösterdiği çalışmalar ile başarı sergileyen Saygınlar Nakliyat firmamız makul fiyat seviyelerinde taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmakta ve maddiyatı ikinci planda bulundurmaktayız. Bütçenizi aşmadan, ekonomi dostu fiyatlarımız ile sizlere nakliyat hizmeti sunan firmamızı tercih edebilirsiniz.

CMR sigortası kapsamında eşyalarınızı taşımakta olan firmamız Rusya nakliyat ücretleri bazında taşınacak ürün niteliklerini dikkate almaktadır. Taşınacak ürünün miktarı, tonajı, ağırlığı, boyutu ve teslim alınan, teslim edilen adres mesafe koşulları sizlere sunacağımız fiyatı etkilemektedir. Her ne kadar Türkiye çıkışlı olsa da İstanbul ile Erzincan ile Rusya şehirleri mesafesi bir olmadığı için fiyatlarımız da stabil olmamaktadır.

Saygınlar Nakliyat internet sitemizden ücretlerimiz, hizmetlerimiz ve nakliye süreçleri hakkında kapsamlı bilgi alabilir, ihtiyaç anında irtibat bilgilerimizden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

RUSYA FRİGO NAKLİYE

Rusya frigo nakliye hizmetlerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Her ne kadar siyasal problemler yaşansa da, Rusya ile nakliye ilişkilerimiz hiç son bulmamış tam aksine son zamanlarda hızla devam etmektedir. Rusya, yaş sebze ve meyve ihracatı yaptığımız ülkelerin başında yer almakta olup ülkenin tüm şehirlerine taşımacılık hizmetlerimiz bulunmaktadır. Frigo nakliye çalışmalarımız sayesinde pek çok gıda ürünü, kimyasal madde, toprak ürünleri ve dondurulmuş ürünlerin taşımacılığı sağlam bir şekilde yapılmaktadır.

Ege, Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerinde üretilen pek çok sebze ve meyvenin nakliyatı Saygınlar Nakliyat firmamız tarafından gerçekleşmektedir. Varış süresini kısaltmak amacı ile karayolu taşımacılığımızda en çok Gürcistan karayolu güzergâhını takip etmekteyiz. Taşınan ürünlerin hassasiyetinden ötürü bekleme yapmadan varış noktasına ilerlemekte ve soğutuculu tırlarımızda taşıdığımız ürünlerinizi ilk günkü tazeliklerini koruyacak düzeyde saklamaktayız.

RUSYA FRİGO TAŞIMACILIK NASIL GERÇEKLEŞMEKTEDİR?

Isı sensörlü tırlarımızda götürmekte olduğumuz ürünlerinizi titiz bir şekilde kasalara yerleştirmekteyiz. Kasaların ısısını eksi derecelere ayarlayarak yolculuk esnasında aynı derecede kalmasını sağlamaktayız. Hava sıcaklığına göre ve ürünün hassasiyetine göre derece ayarlayarak ilk günkü gibi taptaze adrese teslim edilmesini sağlıyoruz.

Rusya’ya karayolu üzerinden frigo ulaşım sağladığımız için ortalama 3 gün içerisinde ürünlerinizi adrese teslim etmekteyiz. Ürünün nerede olduğunu, ne zaman teslim edileceğini her gün tarafınıza bildirmekte ve teslimat gerçekleşince mail yoluyla sizleri bilgilendirmekteyiz. Siz de muhafaza edilmesi gereken yüklerinizi Saygınlar Nakliyat firmamız tarafınca gönderebilirsiniz.

RUSYA FRİGO TAŞIMACILIK ÜCRETLERİ

Rusya frigo taşımacılık ücretleri ürün miktarına göre ve kasamızda kapladığı alana göre fiyat verilmektedir. Firmamız olarak son derece makul fiyat düzeylerinde frigo taşımacılık yapmakta ve ürünlerinizi en hızlı şekilde adrese ulaştırmaktayız. Kapsamlı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

RUSYA PARSİYEL NAKLİYE

RUSYA PARSİYEL NAKLİYE

Uluslararası taşımacılık sektöründe isim yapmış olan firmamız komple taşımacılığın yanı sıra parsiyel taşımacılık alanında da başarı sergilemektedir. Rusya parsiyel nakliye kapsamında özellikle Moskova başkentine haftanın belli günlerinde parça eşya nakliyesi yapmaktayız. Farklı müşterilerimizden topladığımız eşyaları bazen Türk plakalı bazen de yabancı plakalı araçlarımız ile Rusya’ya nakil etmekteyiz. Türkiye’nin farklı semtlerinden teslim aldığımız yüklerinizi karayolu üzerinden farklı güzergâhlarda Rusya’ya teslim etmekteyiz. Saygınlar Nakliyat olarak bu konuda uzmanlaşmış ve profesyonel elemanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Gümrüklü olarak taşımacılığı yapılan yüklerinizi kasalı, paletli, kolili, çuvallı ve sandıklı olmak üzere farklı yöntemlerde ulaştırmaktayız. Nakliyat esnasında tüm parsiyel eşyalarınızı sigorta güvencesi ile taşınmasını sağlıyoruz. Böylece yolculuk esnasında eşyalarınızın hasar alması durumunda firmamız tüm masrafları karşılamaktadır. Ancak böyle bir durum söz konusu olmamakla beraber firmamız taşımacılık esnasında son derece titiz davranmaktadır.

Kaliteli rusya parsiyel taşımacılık ve fiyatları

Saygınlar Nakliyat firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak mali konuları ikincil planda tutmaktadır. Kaliteden asla ödün vermeyen firmamız kısa sürede, makul fiyatlarda ve minimum hasarda parça eşyalarınızın nakliyesini uzman ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

Rusya parsiyel taşımacılık kişilere farklı avantajlar sunmakta ve kalitemiz ile harmanlanınca kilometrelerce uzağa dilediğiniz eşyalar güvenle ulaşmaktadır. Parsiyel taşımacılığın getirmiş olduğu en iyi avantaj farklı müşterilerin eşyalarının aynı anda ülkeye nakledilmesidir. Siz de ufak büyük fark etmeden tüm eşyalarınızı karayolu taşımacılığını kullanan firmamıza emanet edebilir, en kısa sürede gönderim işleminizi tamamlayabilirsiniz.

RUSYA PARİSİYEL TAŞIMACILIK FİYATLARI birim miktarına göre farklılık göstermektedir. Firmamız her zaman bütçe konusunda müşterilerine yardımcı olmuş ve ödeme hususunda her türlü imkanı sağlamıştır. Siz de Rusya’ya göndermek istediğiniz eşyalar için süreç ve fiyatlar hakkında firmamız ile irtibat kurarak bilgi alabilirsiniz.